Sesja SICILIAN WOLF od NEVER EVER
  • access_time

Sesja SICILIAN WOLF od NEVER EVER

Najnowszą sesję warszawskiego duetu projektantek zrealizowano na Sycylii w okolicach Palermo. Tłem dla kolekcji poświęconej wolności i niezależności wilka była surowa i dzika nadmorska przyroda. Sicilian Wolf to także zapowiedź kolejnego jesienno-zimowego sezonu w NEVER EVER.

Białe klify Scala dei Turchi, błękit nieba, omszałe nadmorskie głazy i zielono-turkusowa woda morza Tyrreńskiego stały się kanwą do kolejnej opowieści na temat kolekcji WOLF. Tym razem projekty inspirowane nieuchwytnym i dzikim wilkiem sfotografowano w surowej nadmorskiej scenerii. Naturalne kolory ziemi potęgują soczyste zielenie i róż przewijające się w kolekcji. Południowe, aczkolwiek nadal surowe i puste przestrzenie odzwierciedlają umiłowanie tytułowego wilka do wolności i niezależności.

 

Sicilian Wolf to także zapowiedź nowego sezonu w NEVER EVER. Kolekcja na jesień 2019 będzie kontynuacją zwiewnych, lejących sukien WILD, WOLF i RESPECT oraz płaszczy HARRY w różowym i kamelowym kolorze. W obiektywie Grzegorza Pająka nie mogło zabraknąć flagowego projektu z kolekcji, czyli limitowanej serii złotych, ręcznie malowanych przez Kamilę Chojnacką kurtek, których plecy zdobi głowa wilka.

(1 głos)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.