• access_time

Zgłoś edytorial

Jeżeli chcesz by Twoje prace zostały opublikowane na stronie w dziale EDYTORIALE oraz na naszym fanpejdżu, wyślij do nas maila zawierającego pliki w formacie JPG z edytorialu wraz z wszystkimi kredytami dotyczącymi ekipy i ubrań wykorzystanych przy sesji.
Po zakwalifikowaniu Twoich prac do publikacji skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o dalszym działaniu.
Najważniejsze, abyś przemyślał swoje zgłoszenie, po jego publikacji nie ma możliwości zmiany zawartości, treści kredytów ani usunięcia publikacji z magazynu. Wysyłając zgłoszenie akceptujesz powyższą zasadę.
Chcemy naszym czytelnikom dostarczać wyjątkowy materiał, dlatego też oczekujemy sesji premierowych. Akcesoria oraz ubrania mogą pochodzić z sieciówek jak również, od wschodzących lub niezależnych projektantów i marek.
Temat sesji zależy od ciebie, ale weź pod uwagę porę roku i panujące trendy.

Wymogi techniczne:
- załącznik w postaci osobnych plików w formacie JPG szer. max 1200 pix, 100 dpi, Twojego edytorialu
- ponumeruj zdjęcia, aby ułatwić prace naszemu zespołowi
- my zadbamy o projekt i wygląd publikacji Twoich prac
- pamiętaj, że jeśli modelka bądź model mają podpisaną umowę z agencją, musisz dołączyć jej nazwę w opisywaniu sesji
- tworząc kredyty pamiętaj aby wszystkich w nich wymienić, całą ekipę która brała udział przy przetworzeniu sesji. Dołącz wszystkie nazwiska osób, które pracowały przy projekcie i określ ich funkcje. Jeśli kogoś zapomnisz wymienić a my już sesję opublikujemy, to nie będziemy mogli wprowadzić już zmian
- prawidłowo opisany kredyt to np.: zdjęcie 01, koszula: Pawo, buty: Kazar, akcesoria… itd.
- jeżeli posiadasz stronę WWW lub prowadzisz konto na Facebooku, dodaj link do zgłoszenia, abyśmy mogli polecić je naszym czytelnikom.
- w temacie maile wpisz swoje nazwisko i nazwę edytorialu
- przy przysyłaniu zdjęć w pionie, pamiętaj aby miały one takie same wymiary
- zgłoszenia przysyłaj na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- w treści maila prosimy także o wpisanie regułki: „Akceptuję warunki współpracy dostępne na www.emagma.pl i wyrażam zgodę na bezpłatną publikację przesłanych materiałów na stronie, w wydaniu magazynu oraz na jego profilach społecznościowych. Oświadczam, że jestem  autorem zgłaszanych materiałów lub posiadam odpowiedni tytuł prawny do tego, aby wyrazić powyższą zgodę na publikację w magazynie MAGMA”

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.