Aktualności

Wszyscy dobrze wiemy, że branża modowa to nie tylko ubrania – to wielka machina, której podstawowymi składnikami są modowe eventy, targi, widowiskowe pokazy popularnych marek, sesje zdjęciowe, festiwale oraz dziesiątki innych wydarzeń, za którymi nie łatwo nadążyć.
Czemu moda stała się tak ważnym ogniwem w naszym życiu? Ubrania dają nam wolność wypowiedzi, pozwalają podkreślić naszą tożsamość – lubimy czuć się dobrze i świetnie wyglądać. Naszą wiedzę na ten temat warto budować zagłębiając się troszkę dalej niż do najbliższego centrum handlowego. Chcemy Wam w tym pomóc zbierając najważniejsze informacje o modzie w jednym miejscu.
W dziale AKTUALNOŚCI znajdziecie: prezentacje najnowszych kolekcji na dany sezon, nowinki z pokazów, relacje z eventów modowych, targów i festiwalów (m.in. relacje z fashion week), ciekawostki ze świata mody, konkursy i wiele innych informacji dzięki, którym możecie zostać prawdziwym fashion freakiem.

Ekocudowna wiosna nadchodzi! Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda odbędą się w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie!

Dbając o siebie i swoją rodzinę warto uważnie czytać etykiety kosmetyków, po które sięgamy. Społeczność skupiona wokół tych powstałych na bazie naturalnych składników już od ponad 3 lat spotyka się podczas Ekocudów – Targów Kosmetyków Naturalnych. Tegoroczna wiosenna edycja rozpocznie się od targów w Poznaniu, które startują już 14 marca. Wydarzenia odbędą się także w Gdańsku oraz w Warszawie.  Wstęp jest bezpłatny.

4F i Wilfredo Leon łączą siły!

Jeden z najlepszych siatkarzy świata, reprezentant Polski i zawodnik Sir Safety Perugia – Wilfredo Leon właśnie został Ambasadorem 4F. Siatkarz o ogromnym talencie i jedno z najgłośniejszych sportowych nazwisk ostatnich lat - Wilfredo Leon podbił serca Polaków na długo przed dołączeniem do naszej reprezentacji. Właśnie podjął współpracę z marką 4F.

WARSAW FASHION DAY

WARSAW FASHION DAY odbył się 16 stycznia Hotel Bellotto w Warszawie. W Warszawie to już czwarta edycja ale Fashion Day odbył sie także 3 razy w Krakowie i raz we Wrocławiu. Kolejny pokaz i kolejny sukces. W pięknym wnętrzu Hotelu Belotto zobaczyliśmy 10 pokazów polskich projektantów, występy artystyczne a przede wszystkim poznaliśmy Małych - Wielkich Wojowników - bohaterów tego wieczoru. To dla nich gwiazdy wystąpiły na wybiegu i dla nich powstała piosenka napisana przez Ryszarda Wolbacha, którą premierowo zaśpiewał wraz z liderem zespołu IRA  Arturem Gadowskim. Pomysłodawcami akcji Mali Wielcy Wojownicy są Barbara Szafraniec i Ryszard Wolbach. Dzieci wystąpiły wystylizowane na super bohaterów, a to za sprawa Martyny Bryk, Romany Kryściak i Marioli Turbiarz.

Wystawa Kacpra Dudka - Ulubione trucizny

Leonarda Art Gallery zaprasza na wyjątkowe spotkanie z polską sztuką współczesną: wernisaż wystawy znakomitego artysty Kacpra Dudka pt. „Ulubione trucizny”. Wydarzenie rozpocznie się 25 stycznia o godzinie 17.00 i jest otwarte dla wszystkich miłośników dobrego malarstwa.

Gabriela Barnat wystąpi w kostiumie Urban Legend w konkursie Miss Global 2020

Gabriela Barnat to kobieta orkiestra. Modelka, podróżniczka, tancerka tribal fusion oraz prelegentka TEDx. Dodatkowo, reprezentantka Polski w konkursie Miss Global 2020, który odbędzie się 18 stycznia 2020 roku w Meksyku. Podczas prezentacji na scenie piękna Polka wystąpi w kostiumie kąpielowym młodej, rodzimej marki Urban Legend.

Warsaw Fashion Day

Już tylko kilka dni dzieli nas od wyjątkowego wydarzenia - Warsaw Fashion Day Charytatywny Pokaz Mody z udziałem dziennikarzy , muzyków , aktorów i artystów  Warsaw Fashion Day.

16 stycznia , godzina 20  Hotel Bellotto w Warszawie !
Tym razem wspieramy fundacje - Mali -Wielcy Wojownicy
https://www.facebook.com/MaliWielcyWojownicy/
Podczas pokazu odbędzie się premiera piosenki  "Mali Wielcy Wojownicy" , napisana przez Ryszarda Wolbacha dla dzieci , którą autor wykona wraz z Arturem Gadowskim.
Mariola Tutbiarz mówi o pokazach Fashion Day -
" Charytatywne pokazy mody robimy juz od 4 lat w Krakowie i Warszawie. Cieszę się  ogromnie , że coraz więcej ludzi chce z nami pracować  i dzięki swoim pasjom możemy pomagać , tym najbardziej potrzebującym . W tym roku będziemy wspierali akcję Mali - Wielcy Wojownicy  .Piękną akcję społeczną , której  pomysłodawcami  są :  Barbara Szafraniec i Ryszard Wolbach . Jestem ambasadorem  tej akcji i miałam  przyjemność wykonania strojów dla dzieci ,wraz z 2 bardzo zdolnymi dziewczynami - Romaną Kryściak  ( projektantką mody) i Martyną Bryk ( stylistką fryzur ) Zapraszam Serdecznie "

Obowiązują bilety !
Biletem wstepu jest potwiwrdzenie przelewu  na konto fundacji w kwocie minimum  50 zl od osoby .
STOWARZYSZENIE Instytut Doskonalenia Osobowości
nr. konta 75 1600 1462 1874 0070 1000 0001
W tytule - bilet WFD

Pokazy mody : COSEL , Mariola Kardacz , Wioletta Podsiedlik , Karolina Tokarska , Marzena Chełmińska ,  Mariola Turbiarz , Piotr  Janicki , Paweł Węgrzyn , Piotr Ciepał

A na wybiegu w roli modelek i modeli nasi wspaniali artyści :
Maja Hyży , Karolina Nolbrzak , Beata Tadla , Beata Chmielowska-Olech , Aleksandra Godlewska , Aleksandra Zienkiewicz , Anna Kubisz , Azkit Martyńska , Danuta Błażejczyk , Gosia Leitner , Gosia Ohme , Jolanta Borowiec , Kasia Ptasińska , Krystyna Mazurównaa , Lidia Popiel , Magdalena Waligórska- Lisiecka , Marta Bryła , Marta Klubowicz , Olga Sarzyńska , Patrycja Szczepanowska ,Aleksandra Kutz   , Adrian Furgalski , Damian Wenta , Dawid Czupryński , Paweł Stasiak , Ryszard Rembiszewski , Tomek Martyński , Włodek Matuszak . , Adam Turbiarz , Patryk Ignaczak

Organizatorami cyklicznych pokazow Fashion Day są Mariola i Adam Turbiarz

View the embedded image gallery online at:
https://emagma.pl/aktualnosci#sigProId95ebdaf8bd

Sukces pierwszej edycji konferencji Prawo Designu i Mody: Kreowanie produktu!

Ponad 250 uczestników, cenione autorytety świata prawniczego, modowego oraz biznesowego, a także ogromna dawka wiedzy – tak jednym zdaniem można podsumować Prawo Designu i Mody: Kreowanie produktu. Panelistami oraz gośćmi wydarzenia byli m.in. Joanna Jabłczyńska, dr Paweł Węgrzyn, dr hab. Marlena Jankowska-Augustyn, prof. UŚ,  dr hab. Mirosław Pawełczyk, prof. UŚ, Ewa Bardadin czy dr Krystian Dudek. W dniu 22 listopada Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego zapełnił się prawnikami, znawcami mody, przedsiębiorcami, a także studentami, którzy chłonni nowej wiedzy przekroczyli próg uniwersytecki.

EKOCUDA w Poznaniu – święto naturalnej pielęgnacji

Weekend 23-24 listopada br. w Poznaniu minął pod znakiem ekologii. Wszystko to za sprawą Ekocudów – targów kosmetyków naturalnych, które po raz kolejny przyciągnęły tłumy miłośników naturalnej pielęgnacji i ekologicznego stylu życia. To już 3 edycja targów w Poznaniu, a jak zapewniają organizatorzy – z każdą kolejną przybywa zarówno wystawców, jak i odwiedzających.

EKOCUDA PO RAZ TRZECI W POZNANIU!

Szykuje się ekocudowny weekend w stolicy Wielkopolski – Poznań to od lat niekwestionowany lider wśród ośrodków targowych w Polsce. Jednak targi poświęcone wyłącznie naturalnym kosmetykom są w tym mieście ewenementem. Wszyscy zainteresowani naturalną pielęgnacją i zdrowym stylem życia powinni więc zapamiętać tę nazwę, datę oraz miejsce: Ekocuda, 23-24 listopada, centrum Concordia Design.

close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.