• access_time

Współpraca

Chcemy promować młodych ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją karierę. Najbardziej zależy nam na zgłoszeniach fotografów, dziennikarzy, projektantów, bloggerów jak i innych artystów związanych z szeroko pojętym stylingiem i modą.

Jesteś zainteresowany skontaktuj się z magazynem MAGMA.

Fotografowie
Jeżeli chcesz by Twoje prace zostały opublikowane w magazynie lub na stronie (EDYTORIALE), wyślij do nas maila zawierającego pliki w formacie JPG z edytorialu wraz z wszystkimi kredytami dotyczącymi ekipy i ubrań wykorzystanych przy sesji.
Po zakwalifikowaniu Twoich prac do publikacji skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o dalszym działaniu.
Najważniejsze, abyś przemyślał swoje zgłoszenie, po jego publikacji nie ma możliwości zmiany zawartości, treści kredytów ani usunięcia publikacji z magazynu. Wysyłając zgłoszenie akceptujesz powyższą zasadę.
Chcemy naszym czytelnikom dostarczać wyjątkowy materiał, dlatego też oczekujemy sesji premierowych. Akcesoria oraz ubrania mogą pochodzić z sieciówek jak również, od wschodzących lub niezależnych projektantów i marek.
Temat sesji zależy od ciebie, ale weź pod uwagę porę roku i panujące trędy.

Wymogi techniczne:
- załącznik w postaci osobnych plików w formacie JPG szer. max 1200 pix, 100 dpi, Twojego edytorialu
- ponumeruj zdjęcia, aby ułatwić prace naszemu zespołowi
- my zadbamy o projekt i wygląd publikacji Twoich prac
- pamiętaj, że jeśli modelka bądź model mają podpisaną umowę z agencją, musisz dołączyć jej nazwę w opisywaniu sesji
- tworząc kredyty pamiętaj aby wszystkich w nich wymienić, całą ekipę która brała udział przy przetworzeniu sesji. Dołącz wszystkie nazwiska osób, które pracowały przy projekcie i określ ich funkcje. Jeśli kogoś zapomnisz wymienić a my już sesję opublikujemy, to nie będziemy mogli wprowadzić już zmian
- prawidłowo opisany kredyt to np.: zdjęcie 01, koszula: Pawo, buty: Kazar, akcesoria… itd.
- jeżeli posiadasz stronę WWW lub prowadzisz konto na Facebooku, dodaj link do zgłoszenia, abyśmy mogli polecić je naszym czytelnikom.
- w temacie maile wpisz swoje nazwisko i nazwę edytorialu
- przy przysyłaniu zdjęć w pionie, pamiętaj aby miały one takie same wymiary
- zgłoszenia przysyłaj na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- w treści maila prosimy także o wpisanie regułki: „Akceptuję warunki współpracy dostępne na www.emagma.pl i wyrażam zgodę na bezpłatną publikację przesłanych materiałów na stronie, w wydaniu magazynu oraz na jego profilach społecznościowych. Oświadczam, że jestem  autorem zgłaszanych materiałów lub posiadam odpowiedni tytuł prawny do tego, aby wyrazić powyższą zgodę na publikację w magazynie MAGMA”

Dziennikarz, redaktorzy, bloggerzy i inni
Jeżeli chcesz by Twoje teksty zostały opublikowane w magazynie, wyślij do nas maila zawierającego dokument *.doc z tekstem, który chciałbyś opublikować na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Cenimy ludzi, którzy nie boją się mówić co myślą o świecie mody, potrafią dać uzasadnioną krytykę powszechnie chwalonemu lub pochwalić niedocenionego. Traktujemy modę jak sztukę i to chcemy właśnie zobaczyć w twoich tekstach. Chcemy aby były one niszowe i potrafiły zainteresować słowem. Szukamy ludzi kreatywnych, którzy nie myślą schematami i takich którzy idą pod prąd.

Jeśli jesteś blogerem to nie wysyłaj nam tekstów publikowanych na twoim blogu. Prosimy stwórz dla nas coś specjalnego! Nasi czytelnicy na pewno się zainteresują Twoim tekstem i aby dowiedzieć się więcej o Tobie, odwiedzą Twojego bloga.
Chodzi nam o tematy związane z trendami, najnowszymi kolekcjami i pokazami, obserwowaniu salonów i ulicy. Jeśli któryś temat wydał Ci się bliski i Twoje teksty spełnią nasze warunki, być może zaproponujemy Ci stałą współpracę redakcyjną.

Wymogi techniczne:
- tekst przeznaczony do publikacji w magazynie powinien mieć charakter felietonu i mieć długość około 1 strony A4.
- jeśli do tekstu będą dołączone zdjęcia, podaj źródło z którego pochodzą oraz imię i nazwisko autora.
- jeżeli posiadasz stronę www, prowadzisz bloga lub prowadzisz konto na Facebooku, dodaj link do zgłoszenia, abyśmy mogli polecić je naszym czytelnikom.
- jeśli chcesz z nami nawiązać stałą współpracę to przy pierwszym zgłoszniu napisz nam o swoich doświadczeniach w branży, o tematach jakie chciałbyś poruszać
- w  temacie maile wpisz swoje imię i nazwisko oraz dopisek blogger/reporter/dziennikarz.
-  zgłoszenia przysyłaj na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- w treści maila prosimy także o wpisanie regułki: „Akceptuję warunki współpracy dostępne na www.emagma.pl i wyrażam zgodę na bezpłatną publikację przesłanych materiałów na stronie, w wydaniu magazynu oraz na jego profilach społecznościowych. Oświadczam, że jestem  autorem zgłaszanych materiałów lub posiadam odpowiedni tytuł prawny do tego, aby wyrazić powyższą zgodę na publikację w magazynie MAGMA”

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.