Nowa Kampania walentynkowa Renee!
  • access_time

Nowa Kampania walentynkowa Renee!

Najnowsza kampania walentynkowa Renee opiera się przede wszystkim na kobiecości, pewności siebie, elegancji i pytaniu… Jaki jest Twój PERFECT MATCH? Film kampanijny opowiada o Nas - Kobietach. Niektóre z nas mają już swoje drugie połówki, niektóre jeszcze ich poszukują. Tego jednego, idealnego PERFECT MATCH w swojej garderobie!

Każda Kobieta jest inna i posiada swój własny, niepowtarzalny styl. Tę myśl Renee zaprezentowało w najnowszej kampanii walentynkowej. Głównym hasłem jest PERFECT MATCH, czyli idealny wybór… stylizacji! Kobiety pewnym siebie tonem wybierają swoje przyjemności jakimi są ich stylowe ubrania. Lubią czuć się kobieco, seksownie, z klasą. Uwielbiają być SOBĄ. Każda ma swój styl, który odzwierciedla jej charakter i osobowość.
Stąd właśnie pomysł na Kobiety: OWNER, LOVER i INDEPENDENT.

W kampanię została zaangażowana jedna z najpiękniejszych, polskich modelek Sabina Wrotny.

Kobieta LOVER pyta…
Mój PERFECT MATCH? To Ideał. Miłość od pierwszego wejrzenia. Od pierwszej randki wiedziałam, że nasza znajomość podąża w dobrym kierunku i będziemy razem. I tak też się stało. To moje prawdziwe Love Story. Dodaje mi On pewności siebie i jest zawsze, kiedy tego potrzebuję.

Kobieta OWNER uwielbia…
…filtrować. Mój idealny PERFECT MATCH napotykam na swojej drodze co jakiś czas i zawsze myślę, że to ten jedyny. Nie przywiązuję się. Jestem kochliwa i lubię zdobywać. To jest coś co sprawia, że mogę wszystko i wiem, że świat należy do mnie.

A czym PERFECT MATCH jest dla Kobiety INDEPENDENT?

PERFECT MATCH? To zaufanie, szczerość i prawdziwa, głęboka relacja. Na te wartości potrzeba czasu i wytrwałości. Cenię bliskość. To właśnie na niej mogę zbudować związek, który będzie intensywny i satysfakcjonujący. Żyję szybko i pragnę czuć się wolna, by nikt nie tłumił we mnie moich pragnień.

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.