Filmy, które koniecznie musisz obejrzeć!
  • access_time

Filmy, które koniecznie musisz obejrzeć!

W tym roku w kinach czeka na nas wiele ciekawych propozycji! Idealną propozycję dla siebie z pewnością znajdą miłośnicy różnych gatunków. Bilety na film warto kupować na stronie https://biletyna.pl/film, gdzie na każdego kinomana czekają niezwykle atrakcyjne ceny. Dlatego warto koniecznie na nią zajrzeć. A na jakie filmy warto się wybrać jeszcze w tym roku?

 

Pewnego razu… w Hollywood 

O masakrze, w której zginęła żona Romana Polańskiego słyszał pewnie każdy. Było to wydarzenie przełomowe nie tylko w życiu słynnego reżysera, ale też w całym Hollywood. Quentin Tarantino postawił oddać hołd w swoim stylu. Fani reżysera z pewnością powinni kupić bilety na film Pewnego razu… w Hollywood, ale nie tylko oni. Historia opowiedziana przez Tarantino z pewnością spodoba się wielu widzom. Niektórzy z nich po wyjściu z kina stwierdzą, że właśnie tak powinna się zakończyć cała masakra. Bilety na film na pewno z wielką przyjemnością kupią też fani Leonardo DiCaprio i Brada Pitta, w którzy zagrali naprawdę niezwykle interesujące role. 

Piłsudski

Bilety na film o naszym wielkim wodzu na pewno cieszą się wielką popularnością. W końcu Piłsudski to nie tylko ważna postać w historii Polski, ale też niezwykle ciekawa osoba. Jego życie to właściwie gotowy scenariusz na film. Dlatego nic dziwnego, że w kinach musiała się w końcu pojawić jego biografia. Bilety na film z pewnością więc kupią nie tylko miłośnicy historii. Akcja obrazy rozpoczyna się, gdy Piłsudski ucieka ze szpitala psychiatrycznego i ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. W dodatku jego życie również się komplikuje, a mężczyzna rozdarty jest pomiędzy żoną a kochanką. Warto więc kupić bilety na film, ponieważ na widzów czeka mnóstwo emocji.

Nieznajomi 

Znacie film Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie? Ta włoska historia spotkała zyskała ogromną popularność. Sukces filmu sprawił, że na całym świecie powstały nowe wersje tej historii. Nie mogło zabraknąć też polskiej, a są nią właśnie Nieznajomi. Niektórzy mogą się zastanawiać, czy warto kupić bilety na film, jeżeli oglądali oryginał. Należy jednak mieć na uwadze, że Nieznajomi nie są dokładnym odwzorowaniem Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie. Historia została przeniesiona na polskie realia i pojawiają się w niej problemu typowe dla naszego narodu. Dlatego warto kupić bilety na film Nieznajomi i przekonać się, czy Polacy potrafią kręcić równie dobre filmy jak Włosi. Nie można też zapominać, że w filmie występują doskonali aktorzy z Tomaszem Kotem na czele. 

Polityka

Fani Patryka Vegi już dawno kupili bilety na film Polityka. Najwyższa pora do nich dołączyć! Dzięki tej historii będzie można się pośmiać z wydarzeń, które w prawdziwym życiu raczej radości nie wzbudzają. W filmie zostało wykorzystanych wiele prawdziwych dialogów. Wszystko jednak ułożono w taki sposób, aby u widzów wywołać śmiech. Dlatego bilety na film cieszą się ogromnym powodzeniem. W Polityce można też zobaczyć wielu wybitnych aktorów, którzy doskonale odkrywają prawdziwych polityków. Chociaż nazwiska zostały zmienione, widzowie od razu zgadną, kto jest kim.

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.