Edyta i Cezary Pazura rodzinnie z LAVARD
  • access_time

Edyta i Cezary Pazura rodzinnie z LAVARD

Rodzina, tradycja, jakość i styl to filary uniwersum LAVARD i to właśnie te cechy przyciągają nietuzinkowe postaci. Nowa kolekcja to zaproszenie do świata marki wyjątkowych bohaterów. Przed Wami wyjątkowa opowieść o jesienno-zimowej kolekcji LAVARD.

Po raz pierwszy w historii LAVARD osobowościami kolekcji i jednocześnie jej ambasadorami zostali Edyta i Cezary Pazurowie. Ich wzajemna relacja sprawia, że są nie tylko szczęśliwym małżeństwem, ale i zgranym zespołem. Uosabiają wartości bliskie marce LAVARD.

Co nas zachęciło, aby stać się częścią rodziny LAVARD? Rodzinność i radość, widoczna na pierwszy rzut oka. Jakość, która w naszym życiu jest ważna, dobre wzornictwo... DNA marki LAVARD jest nam bliskie, bo po prostu widzimy w niej nas samych. Jesteśmy aktywni, zapracowani, często spontaniczni... Jesteśmy też bardzo przywiązani do małych, ważnych rzeczy. Takich jak góry. Zawsze Tatry - mówią o współpracy Edyta i Cezary Pazurowie.

Sesja wizerunkowa wyprodukowana przez WP Onaka z OCR-Creations została umiejscowiona w naturalnym środowisku marki, czyli w górach. Polskie Tatry zimą zachwycają pięknem i onieśmielają majestatem. Idealna symetria świata LAVARD i natury sprawia, że kadry uchwycone przez fotografa, Marcina Gierata tworzą harmonijną całość.

LAVARD to marka rodzinna, to marka zorientowana na jakość i styl. To wreszcie marka, która dba o sprawy lokalne, stąd umiejscowienie fabryki w Starem Bystrem, u podnóża Tatr. Produkcję umieściliśmy w Polsce, by dbać o to, co nas otacza i tworzyć miejsca pracy. Zależy nam na tworzeniu produktu na światowym poziomie, zarówno pod względem wzornictwa, jak i jakości. Tworzymy lokalnie, bo jesteśmy świadomi i gotowi na ekspansję międzynarodową - mówi Marcin Gacek, prezes LAVARD.

Sama kolekcja to kwintesencja włoskiej elegancji - najlepsze tkaniny garniturowe, klasyczne kroje, dobrze skrojone wełniane płaszcze i trochę zimowej klasyki, jak kurtki puchowe. Kolorystycznie kolekcja opiera się na barwach jesieni, co nie oznacza, że marka unika mocnych kolorów w detalach. Wzorzyste skarpetki, poszetki czy muszki idealnie dopełniają stylizacje. W damskiej kolekcji odnajdziemy ubrania zarówno dzienne, jak marynarki czy garniturowe spodnie z wysokim stanem, jak i wieczorowe sukienki.

LAVARD
sesja wizerunkowa jesień-zima 2017/2018

Zdjęcia: Marcin Gierat
Nadzór kreatywny: Wojciech Onak
Makijaż: Anna Słowińska
Włosy: Anna Adamczuk
Produkcja: OCR-Creations
Stylizacje męskie: Mateusz Gacek, Klaudia Gacek / LAVARD
Stylizacje damskie: Edyta Gacek, Marta Harner / LAVARD
Dyrektor Kolekcji: Łukasz Krysta / LAVARD
Marketing Manager: Marcin Dzielski / LAVARD

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.