Aktualności

Wszyscy dobrze wiemy, że branża modowa to nie tylko ubrania – to wielka machina, której podstawowymi składnikami są modowe eventy, targi, widowiskowe pokazy popularnych marek, sesje zdjęciowe, festiwale oraz dziesiątki innych wydarzeń, za którymi nie łatwo nadążyć.
Czemu moda stała się tak ważnym ogniwem w naszym życiu? Ubrania dają nam wolność wypowiedzi, pozwalają podkreślić naszą tożsamość – lubimy czuć się dobrze i świetnie wyglądać. Naszą wiedzę na ten temat warto budować zagłębiając się troszkę dalej niż do najbliższego centrum handlowego. Chcemy Wam w tym pomóc zbierając najważniejsze informacje o modzie w jednym miejscu.
W dziale AKTUALNOŚCI znajdziecie: prezentacje najnowszych kolekcji na dany sezon, nowinki z pokazów, relacje z eventów modowych, targów i festiwalów (m.in. relacje z fashion week), ciekawostki ze świata mody, konkursy i wiele innych informacji dzięki, którym możecie zostać prawdziwym fashion freakiem.

Miłość i bezpieczeństwo – Spotkanie przyszłych mam

Ewa Pacuła poprowadziła inspirujące warsztaty „Miłość i bezpieczeństwo – Spotkanie przyszłych mam” organizowane przez TOSIA.pl i CYBEX. Klubowy i kameralny charakter eventu to pierwsze takie wydarzenie w branży! Warszawa, 21 marca 2018 r. – TOSIA.pl, lider e-commerce w branży dziecięcej na polskim rynku oraz CYBEX - wielokrotnie nagradzany za innowacyjność producent fotelików samochodowych, wózków oraz nosideł dla dzieci, zaprosili przyszłe mamy 18 marca 2018 r. na inauguracyjne warsztaty z cyklu „Miłość i bezpieczeństwo”.

CRACOW FASHION DAY 2018

22 Kwietnia o godzinie 19 w Clubie Muzycznym Dietla 75 odbędzie się juz po raz drugi CRACOW FASHION DAY. Tym razem oprócz promocji mody autorskiej polskich projektantów - organizatorzy Mariola i Adam Turbiarz promują akcję - PIĘKNA STAROŚĆ.

Wyłoniono finalistki konkursu Wielkopolska Miss 2018!

W sobotę 10 marca w poznańskim klubie Pacha odbył się półfinał najbardziej prestiżowego konkursu piękności w woj. Wielkopolskim, mianowicie Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2018! Tego wieczoru jury w składzie 25 osób wyłoniło finalistki konkursu w edycji 2018.

OFICJALNA SESJA PÓŁFINALISTEK WIELKOPOLSKA MISS 2018

Właśnie pojawiła się oficjalna sesja zdjęciowa półfinalistek najbardziej prestiżowego konkursu piękności w woj. Wielkopolskim, mianowicie Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2018. Te 102 dziewczyny już 10 marca 2018 o godzinie 19:00 w poznańskim kubie Pacha będzie walczyć o awans do czerwcowego finału konkursu.

Pokaz kolekcji Elements - MO.YA

Po ogromnym sukcesie polskiej projektantki w Berlinie, tym razem Barbara Piekut i jej marka MO.YA zagościła w jednej ze stolic światowej mody - Mediolanie, prezentując swoją kolekcję "Elements".

II edycja Fashion Day Zakopane

Fashion Day Zakopane to wyjątkowe wydarzenie modowe, które wielkimi krokami zaczyna się wpisywać w polski kalendarz modowych eventów.

EKOCUDA PO RAZ PIERWSZY W GDAŃSKU!

Warsztaty, wykłady, a przede wszystkim możliwość przetestowania, powąchania i zakupienia szerokiej gamy kosmetyków naturalnych – to wszystko i jeszcze więcej czeka na miłośników eko podczas Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda, które 17 i 18 marca br. po raz pierwszy odbędą się w Gdańsku w Centrum Stoczni Gdańskiej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wrangler i Lee - pokaz nowej kolekcji SS18

Dwie legendarne marki odzieżowe Wrangler i Lee zaprezentowały swoje najnowsze kolekcje na sezon wiosna-lato 2018 w specjalnie zaaranżowanych na tę okazję wnętrzach w nowym klimatycznym miejscu na mapie Warszawy - Samym Centrum Wrzechświata na Chłodnej 29. Pośród kolorowych letnich dekoracji i dodatków w tylu lat 80. odbyły się pokazy najnowszych produktów obu firm.

Castingi do konkursu Wielkopolska Miss 2018

Rozpoczynają się castingi dla kandydatek, które chcą ubiegać się o tytuł najpiękniejszej Wielkopolanki 2018 roku w najbardziej prestiżowym konkursie w naszym województwie, mianowicie konkursie Wielkopolska Miss.

close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.