Aktualności

Wszyscy dobrze wiemy, że branża modowa to nie tylko ubrania – to wielka machina, której podstawowymi składnikami są modowe eventy, targi, widowiskowe pokazy popularnych marek, sesje zdjęciowe, festiwale oraz dziesiątki innych wydarzeń, za którymi nie łatwo nadążyć.
Czemu moda stała się tak ważnym ogniwem w naszym życiu? Ubrania dają nam wolność wypowiedzi, pozwalają podkreślić naszą tożsamość – lubimy czuć się dobrze i świetnie wyglądać. Naszą wiedzę na ten temat warto budować zagłębiając się troszkę dalej niż do najbliższego centrum handlowego. Chcemy Wam w tym pomóc zbierając najważniejsze informacje o modzie w jednym miejscu.
W dziale AKTUALNOŚCI znajdziecie: prezentacje najnowszych kolekcji na dany sezon, nowinki z pokazów, relacje z eventów modowych, targów i festiwalów (m.in. relacje z fashion week), ciekawostki ze świata mody, konkursy i wiele innych informacji dzięki, którym możecie zostać prawdziwym fashion freakiem.

Bitwa na pędzle - konkurs

Artystyczna Szkoła Marzeny Daleckiej  z  Wrocławia  zaprasza do wzięcia  udziału  w ogólnopolskim konkursie dla wizażystów ,,Bitwa na pędzle” .  Jeżeli posiadasz artystyczna duszę, lubisz rywalizację i chcesz rozwijać Swoje pasje to czekamy właśnie na Ciebie !!!

TEZENIS FASHION SHOW

Kelnerki jeżdzące na wrotkach, intensywnie świecące maxi neony czy retro samochody. Tegoroczny pokaz Tezenis to popowy spacer nawiązujący do amerykańskiej kultury lat 50 – tych, gdzie króluje świat restauracji typu Drive-In.

BĄDŹ KOBIETĄ #MOKOKOLOR Never Ever zaprasza na cykl inspirujących spotkań

Bądź kobietą #mokokolor to nowy cykl inspirujących spotkań, na który zaprasza duet projektantek z Mokotowskiej w Warszawie. Agata Bańda i Dorota Hryniewicz pod szyldem NEVER EVER od lat promują niezależność, odwagę i siłę, które zaszczepiają w swoich klientkach i współpracownikach.

Zamieszkaj w miasteczku festiwalowym podczas Instytut Festival 2019 Music & Art

Po pierwszej edycji festiwalu Organizatorzy postanowili stworzyć prawdziwe miasteczko festiwalowe, które skupi w jednym miejscu wszystkich uczestników i w którym będzie można zatopić się w atmosferze festiwalowej i pozostać tam przez cały czas trwania wydarzenia. W tym roku ten plan został zrealizowany w całkowicie nowatorskim wydaniu- dla wszystkich uczestników przygotowano zupełnie nową przestrzeń, z której będzie można korzystać zarówno w ciągu dnia jak i nocy. Będzie to rozbudowana strefa gastronomiczna, sceny muzyczne grające muzykę non stop, wystawy i instalacje artystyczne, ale przede wszystkim miejsce w którym będzie można odpocząć, zintegrować się i chłonąć niezwykłą atmosferę Instytut Festival 2019 Music & Art w samym sercu wydarzenia. Podczas nadchodzącej edycji przestrzeń biwakowa zostaje poszerzona o kwatery w murach Garnizonu Modlin!

Poznaliśmy finalistki konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2019!

W piątek 26. kwietnia w Novotel Poznań Centrum odbył się półfinał konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2019! Podczas wydarzenia 48 kandydatek ubiegających się o tytuł najpiękniejszej Wielkopolanki oraz 30 kandydatek starających się o tytuł najpiękniejszej nastolatki naszego regionu zaprezentowało się przed jury w strojach kąpielowych i sukienkach koktajlowych, by uzyskać przepustkę do czerwcowego finału!

Oficjalna sesja półfinalistek Wielkopolska Miss 2019

Oto oficjalna galeria półfinalistek konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2019! To one już 26. kwietnia w NOVOTEL Centrum Poznań będą ubiegać się o awans do wielkiego finału konkursu, który odbędzie się już 22. czerwca w Słodowania +2 w Starym Browarze w Poznaniu.

EKOCUDA PRZYCIĄGNĘŁY TŁUMY!

Druga edycja targów kosmetyków naturalnych w Poznaniu przyciągnęła tłumy fanów naturalnej pielęgnacji. Kolejka chętnych ciągnęła się przed budynkiem jeszcze przed otwarciem drzwi Concordia Design. Tegoroczna frekwencja potwierdziła, że styl życia eko wciąż zyskuje na popularności i coraz więcej osób chce dbać nie tylko o siebie, ale również o środowisko. Co sprawia, że Ekocuda wyróżniają się na tle innych wydarzeń? Możliwość rozmowy z producentami, dostęp do premierowych produktów, a także inspirujące warsztaty i wykłady – dzięki temu mieszkańcy Poznania pokochali Ekocuda!

Moda i miasto zmieniają się na naszych oczach. Rozmowa z Patrycją Plesiak

Pomimo młodego wieku, nie tylko przebojem weszła w łódzki świat mody, lecz zdążyła też zachwycić międzynarodowe jury podczas konkursów Textile Salon w Ivanowie czy Premio Internazionale Grandi Artisti w Wenecji. Jej kreacjami zachwyca się Slava Zaitsew, ikona rosyjskiej mody, lecz jak sama przyznaje, wciąż ma apetyt na więcej. O tym, dlaczego praca projektanta przypomina zawód lekarza, dlaczego przeniosła swój biznes z Warszawy do Łodzi, a także o planach rozwoju swojego „małego imperium” rozmawiamy z Patrycją Plesiak, właścicielką pracowni mody i atelier na OFF Piotrkowska Center.

Cracow Fashion Day - charytatywny pokaz z gwiazdami

Cracow Fashion Day - charytatywny pokaz z gwiazdami na rzecz fundacji Rak n Roll juz za nami .Już po raz ósmy Mariola i Adam Turbiarz zorganizowali pokaz polskich projektantów o charakterze charytatywnym.

close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.