Nie bój się namieszać!
  • access_time

Nie bój się namieszać!

W okresie jesienno-zimowym nie dopisuje nam niestety ani słońce, ani temperatura. Właśnie dlatego razem z kolekcją bonprix szarościom wychodzimy naprzeciw i odpędzamy je, miksując energetyczne kolory w naszych stylizacjach!

Trend alert! To trio kolorów sprawi, że każdy nasz look od razu stanie się promienniejszy i nada naszej codzienności ciepłych barw. O jakie kolory chodzi?

Wśród nich znajdziemy kolor żółty, który trzy sezony temu wprowadził się do naszej garderoby. Najwidoczniej udało mu się zadomowić, bo zostanie z nami jeszcze przez jakiś czas. Niezależnie od tego, czy tę słoneczną barwę, wybierzemy w roli oddzielnej części naszego stroju, czy tylko fragmentu w wielokolorowej, asymetrycznej spódnicy- na pewno wniesie sobą trochę słońca!

Czerwień to kolor, który rozbudza cały wachlarz emocji i działa pobudzająco. Dla stonowania jego efektu wybieramy ubrania, gdzie czerwień, zmiesza się z najmodniejszym kolorem jesieni 2018, czyli bordo.

Żwawym krokiem do świata mody wkroczył również kolor niebieski. Jego chłodna barwa fantastycznie współgra z większością gamy kolorystycznej. Dzięki temu z łatwością zmiksujemy go zarówno z szaro zielonymi pasami na długiej sweterkowej sukience, jak i wykorzystamy jako akcent w czarnym swetrze z różnokolorowymi zdobieniami.

Jeśli nie chcesz ograniczać się tylko do kilku barw, wybierz różnokolorowy sweter, który podbija media społecznościowe.

Zmieszane kolorystycznie stylizacje uzupełniamy o klasyczne kolory takie jak czernie, szarości i biele, aby zachować harmonię.

Kolekcja Mixing Colours marki bonprix jest na tyle różnorodna, że bez problemu wyrazisz swoją indywidualność. Pamiętaj, moda to zabawa, więc nie bój się w niej namieszać!

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.