Ubierz swojego faceta jak gwiazdę! – David Beckham
  • access_time

Ubierz swojego faceta jak gwiazdę! – David Beckham

Jeden z najsłynniejszych brytyjskich piłkarzy, mąż piosenkarki i projektantki mody Victorii Beckham, ojciec czwórki dzieci i prawdziwa ikona stylu. David Beckham to jeden z tych mężczyzn, od którego trudno oderwać wzrok. Na pewno jednym z powodów jest jego wyczucie stylu i fakt, że jego stylizacje są zazwyczaj bezbłędne.

 

Jeśli chcesz, żeby Twój facet zaczerpnął trochę inspiracji z wizerunku Davida Beckhama powinnaś zadbać o to, aby wybierał rzeczy minimalistyczne. Szary T-shirt, dobrze skrojone jeansy czy prosta bluza to produkty, które powinien mieć w szafie każdy mężczyzna. Oszczędność w kolorach sprawi, że garderoba Twojego partnera będzie uniwersalna i bardziej klasyczna. Kolory na które warto zwrócić uwagę to na pewno czerń, biel, szarość, brąz. Nie należy jednak unikać mocniejszych akcentów w postaci błękitu, albo zieleni – jednak wówczas najlepiej jeśli będzie to dodatek. A jeśli chodzi o akcesoria najważniejsze, aby mężczyzna nosił świetne buty. Nie warto oszczędzać na okularach przeciwsłonecznych, a, żeby upodobnić się do Beckhama, niech Twój facet zacznie nosić prostą czapkę w stylu beanie – to znak rozpoznawczy piłkarza.

Wiemy, że mężczyźni nie przepadają za zakupami i wybieraniem ciuchów, dlatego radzimy, abyś wzięła sprawy w swoje ręce, a wtedy - kto wie - pod Twoją opieką narodzi się nowa ikona stylu?

 

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.