Te dresy będą chcieli mieć wszyscy niegrzeczni chłopcy!
  • access_time

Te dresy będą chcieli mieć wszyscy niegrzeczni chłopcy!

Ubrania z sieciówek wyglądają tak samo. Odzież z Bangladeszu, Chin, czy też innych Azjatyckich krajów dominuje na półkach w galeriach handlowych. Dzieje się tak ze względu na niskie koszty pracy w tamtym rejonie – ludność pracuje za groszowe pensje. Z jednej strony my jako konsumenci kupując tego typu ubrania wspieramy biedniejsze rynki. Ale z drugiej strony zapominamy o naszym własnym rynku, który też przecież wymaga odpowiedniego wsparcia. Odzież z Polski jest bardziej oryginalna, ma swoją własną „duszę”, i przede wszystkim wspierając nasze narodowe marki, przyczyniamy się do ogólnego wzrostu gospodarczego.

Ubrania z „duszą” dla młodzieży

Polski producent gangs posiada w swojej ofercie dosyć ciekawe propozycje dla najmłodszych. Ta odzież jest zupełnie inna od obecnych na rynku konformistycznych, mono kolorystycznych produktów. Ich hasłem reklamowym jest „Ciuchy Niegrzecznych Chłopców”. Ubrania czerpią z motywów alternatywnych, offowych. Nie jest to coś co widujemy na co dzień na ulicy. Jeżeli chcemy by nasze dziecko się wyróżniało, mocno undergroundowy styl nam w tym pomoże. Ograniczona dystrybucja i pasja, sprawiają że odzienie może być oryginalne, a nie „tandetne”. A niepowtarzalny design spodoba się każdemu chłopcu.

Komfort dorosłego też jest ważny!

Każdy, kto chociaż raz był z dzieckiem na zakupach wie jak to wygląda. W brew pozorom, najmłodsi to trudna klientela. Ciągłe kaprysy, znużenie, a czasem nawet i gorzej. Producenci muszą się nie lada wykazać, by nie zrazić do siebie urwisa. Ale jest sposób by przypodobać się młodzieży. Motywy z gier komputerowych, militariów, motoryzacji, HipHopu wraz z „gangsterskim” stylem sprawiają że odzież z gangs jest niezwykle atrakcyjna dla dzieci. W przypadku kiedy nie jesteśmy rodzicem, a musimy kupić prezent dla jakiegoś chłopca, dalekiego krewnego którego często pewnie nawet nie znamy zbyt dobrze, warto postawić na pewniaka – taka odzież daje frajdę i sprawia że zostaniemy dobrze zapamiętani. Dodatkowo do większości produktów dołączane są oryginale breloki, gadżety lub małe zabawki. Taki skromny „bonus” potrafi wzbudzić szczery uśmiech u naszej pociechy!

Wyprodukowano w Polsce

Patriotyzm konsumencki jest niezwykle ważny dla rozwoju gospodarki. Nie trzeba nikogo o tym przekonywać. Warto brać to pod uwagę, kiedy dokonujemy zakupu. Wybieranie produktu MADE in POLAND powinno być tak oczywiste, jak kibicowanie naszej drużynie na mistrzostwach w piłce nożnej. Wspierajmy również indywidualizm dzieci, nie chcemy przecież jednolitego, nijakiego społeczeństwa.

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.