„Czyste Szumienie”- tajemniczy i baśniowy pop  w wykonaniu KALINY
  • access_time

„Czyste Szumienie”- tajemniczy i baśniowy pop w wykonaniu KALINY

Kalina Hlimi-Pawlukiewicz ps. KALINA to artystka wszechstronna – muzyk, aktorka i scenarzystka. Szerszej publiczności znana z ekranu m.in. „Kryminalni”, „Barwy szczęścia”, „Ojciec Mateusz”, „Pręgi". KALINA komponuje, pisze teksty i gra na fortepianie oraz harfie.  22 września tego roku ukazała się jej debiutancka płyta – „Czyste Szumienie”.

Realizacją albumu zajął się jeden z najlepszych producentów w Polsce – Max Skiba. „Czyste Szumienie” to zestaw 13 autorskich kompozycji KALINY, które zaskakują formą i niepowtarzalnym klimatem. Bez wątpienia jest to jeden z najodważniejszych debiutów muzycznych obecnego roku. Znajdziemy tutaj ciekawe i świeże aranżacje, jak również inteligentne, poetyckie teksty o życiu w mieście i magii miłości. Melancholijny i charyzmatyczny głos KALINY zabiera słuchaczy w muzyczną podróż, opowiadając romantyczne i wyśnione historie, które przywodzą na myśl miejskie baśnie. Single „Nawet jeśli” i „Pamiętam Cię” zdobyły już listę przebojów Polskiego Radia dla Ciebie (RdC). Duet KALINY i Maxa, stworzył świeżą i oryginalną propozycję muzyczną, która porywa lekkością i zaskakuje tajemniczym klimatem. „Czyste Szumienie” to intrygujący debiut, wnoszący na polski rynek muzyczny coś zupełnie oryginalnego i niespotykanego. 17-tego listopada odbył się pierwszy koncert KALINY w Muzycznym Studiu Radiowej Trójki im. Agnieszki Osieckiej, który jest zapowiedzią dalszych występów w całej Polsce.

Kalina Hlimi-Pawlukiewicz ps. KALINA - absolwentka PWST we Wrocławiu, PWSFTViT w Łodzi i Wajda School w Warszawie. Jako aktorka debiutowała na deskach Łaźni Nowej w Krakowie. Od wielu lat z powodzeniem występuje  w produkcjach telewizyjnych, kinowych czy teatralnych. Pojawia się na scenach teatrów Studio i Dramatycznego w Warszawie. Jest autorką scenariusza teledysku Pati Sokół to utworu „Naked” oraz współzałożycielką teatralnej grupy improwizatorskiej „Maki Boskie”. KALINA ma również wykształcenie muzyczne, śpiewa, gra na harfie i fortepianie, a także komponuje. Jej debiutancki album miał swoją premierę 22 września 2017 roku. Powstał przy współpracy z Maksymilianem Skibą – jednym z najpopularniejszych polskich producentów muzycznych. Pierwszym utworem zapowiadającym debiut KALINY był singiel „Nawet jeśli”, do którego teledysk można obejrzeć na kanale YouTube pod adresem:
https://www.youtube.com/watch?v=eR377SldOxc

Kalina Hlimi-Pawlukiewicz ps.Kalina - absolwentka PWST we Wrocławiu, PWSFTViT w Łodzi i Wajda School w Warszawie. Jako aktorka debiutowała na deskach Łaźni Nowej w Krakowie. Od wielu lat z powodzeniem występuje  w produkcjach telewizyjnych, kinowych czy teatralnych m.in. „Kryminalni”, „Barwy szczęścia”, „Ojciec Mateusz”, „Pręgi”, „Nowy świat”, „W rytmie serca”, „Nightwatching”. Pojawia się na scenach teatrów Studio i Dramatycznego w Warszawie. Jest autorką scenariusza teledysku Pati Sokół to utworu „Naked” oraz współzałożycielką teatralnej grupy improwizatorskiej „Maki Boskie”. Kalina ma również wykształcenie muzyczne, śpiewa, gra na harfie i fortepianie, a także komponuje. Jej debiutancki album miał swoją premierę 22 września 2017 roku. Powstał przy współpracy z Maksymilianem Skibą – jednym z najpopularniejszych polskich producentów muzycznych. Pierwszym utworem zapowiadającym debiut Kaliny był singiel „Nawet jeśli”, do którego teledysk można obejrzeć w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=eR377SldOxc

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.