Szyk i elegancja paryżanek! Stylizacje we francuskim stylu.
  • access_time

Szyk i elegancja paryżanek! Stylizacje we francuskim stylu.

Francuski styl to przede wszystkim pewność siebie, świadomość swojego ciała i uczynienie ze swoich kompleksów atutów. To również klasa i konsekwencja w modzie. Paryżanki opanowały do perfekcji sztukę tworzenia stylizacji prostych, ale jednocześnie eleganckich, uniwersalnych i wygodnych, dlatego wciąż są wzorem do naśladowania dla wielu kobiet.

Francuzki nie podążają ślepo za trendami. Kochają klasykę, minimalizm, a ich stylizacje to połączenie niewymuszonej elegancji z prostotą, która daje im swobodę i dobre samopoczucie w każdej sytuacji. Nutka nonszalancji, i wyjątkowe stylizacje wzbogacone odrobiną luksusu sprawiają, że klasyka w ich wykonaniu nigdy nie jest przewidywalna i nudna, dlatego w szafie każdej paryżanki prócz białych koszul, czarnych spodni i jeansów znajdują się dobrze skrojone marynarki, spódnice w wersji midi i koronkowe sukienki.

Kolorystyka jaka dominuje we francuskim stylu to przede wszystkim beż, biel, granat i czerń. Nie oznacza to jednak, że paryżanki pomijają mocne kolory lub modne od kilku sezonów pastele. Takie barwy również mają swoje miejsce w szafie, ale dotyczą raczej dodatków- apaszek i torebek lub ubrań na specjalne okazje.

Zobacz stylizacje we francuskim stylu i dowiedz na czym polega fenomen typowej paryżanki!

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.