KIDS JUST WANNA HAVE FUN
  • access_time

KIDS JUST WANNA HAVE FUN

COALITION dla dzieci to przede wszystkim beztroska zabawa! Linia została zaprojektowana w sportowym charakterze – po to, aby zachęcić najmłodszych do eksperymentowania ze sportową aktywnością i do spędzania niezliczonych godzin na świeżym powietrzu. CLTN Kids to projekty przeznaczone dla dziewczynek i chłopców, którzy wakacje spędzają w ruchu, są ciekawi świata i chcą go eksplorować.

SEA YOU… AT THE BEACH

Wśród letnich nowości marki Diverse znajdziemy także linię BEACHWEAR – czyli najmodniejszą odzież plażową dla niej i dla niego. To szeroki wybór kostiumów kąpielowych różnego rodzaju: jednoczęściowych, bikini, a nawet tych sportowych, idealnych do wodnych aktywności. Nie brakuje także niezbędnych akcesoriów - BEACHWEAR to stylowe okulary przeciwsłoneczne, pojemne plażowe torby i klapki.

Wśród męskiej części BEACHWEAR znajdziemy surferskie boardshorty, które będą idealne zarówno dla fanów plażowych sportów, jak i tych, którzy stawiają na relaks. Uzupełnieniem plażowego looku będą japonki, praktyczna saszetka i czapka z daszkiem.

 

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.