#BEMINE na Walentynki
  • access_time

#BEMINE na Walentynki

Najnowsza kampania #BEMINE marki born2be to ukłon w kierunku romantyzmu. Kampania pokazuje, że każda kobieta może stworzyć swoją niepowtarzalną historię i stać się jednocześnie jej bohaterką. #BEMINE to przestrzeń, w której chodzi o poczucie wyjątkowości-tak bardzo dotąd tłumionej.

To metafora wolności i kobiecej siły. Stylistyka najnowszej kampanii to zapowiedź nowego kierunku marki, który już niebawem pokaże kolejne odsłony! Monochromatyczne stylizacje stanowią spójny koncept z główną ideą kampanii, w której pierwszorzędna rola należy do kobiety.

W walentynkowej odsłonie born2be stawia na ponadczasowość.

Minimalistyczna odsłona kolekcji #BEMINE to dążenie do podkreślenia kobiecego piękna za pomocą kolorów kojarzących się z siłą i niepohamowaną wolnością. Styliści marki stawiają na gładkie tkaniny, a paleta kolorystyczna opiera się na różnych odcieniach czerwieni przełamanych klasyczną czernią. To połączenie jest dowodem, że w modzie mniej znaczy więcej, a powrót do sprawdzonej klasyki zawsze się opłaci.

Pierwsza część #BEMINE to delikatne i eleganckie sukienki, które doskonale sprawdzą się podczas kolacji wieczorową porą. W nadchodzącym sezonie nie zabrakło również propozycji dla fanów miejskiego luzu. Wyraziste sportowe sukienki i bluzy będą odpowiedzą na potrzeby nawet najbardziej wymagających miłośników streetwearu. Na uwagę zasługują przemyślane dodatki w postaci ultra modnych mokasyn i czółenek. Kolekcja zawiera również bogatą ofertę trampek i creepersów. Całości dopełnia minimalistyczna biżuteria.

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.