Back to black - powrót klasycznej czerni
  • access_time

Back to black - powrót klasycznej czerni

Mówi się, że czerń to jeden z najbardziej uniwersalnych kolorów. Niezależnie od tego, czy jesteś brunetką, czy blondynką - to właśnie jedna z takich barw, których nie powinnaś się bać. I nigdy nie daj sobie wmówić, że jest nudna!

Postaw na czarny golf lub body, bo dobra baza to must have w każdej szafie. Z tymi elementami garderoby dylemat „w co się ubrać” nie będzie już nigdy Twoim zmartwieniem. Twórz stylizacje z kapsułowych elementów i korzystaj z połączeń, w których czujesz się dobrze.
Boisz się, że w czarnym będziesz wyglądać smutno? Nikt nie powiedział, że nie można go łączyć - wręcz przeciwnie! Najpopularniejsze połączenia to te z bielą, ale pamiętaj, że to kolor, który współgra niemal z każdą barwą, na przykład z ognistą czerwienią bądź fuksją. Nie bój się eksperymentować i znajdź swoje ulubione zestawienia!

Kultowa „mała czarna” to pewniak na wyjście czy spotkanie z przyjaciółkami. Gdziekolwiek jej nie założysz - zawsze będzie dobrym rozwiązaniem. A może czarny płaszcz bądź ramoneska? To klasyki, bez których stylizacji nie wyobraża sobie większość z nas. Nic dziwnego.

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.