Nowa normalność, czyli jak trendy konfrontują się z naszą rzeczywistością.
  • access_time

Nowa normalność, czyli jak trendy konfrontują się z naszą rzeczywistością.

Technologia i natura, nowe technologie i uważność. Oto nowe trendy, które wyznaczają styl życia. Moda zrównoważona, która jest efektem uważnego i świadomego wyboru opartego na etyce jest bardzo ważnym kierunkiem na rynku odzieżowym i nie tylko.

Mając na uwadze ten ważny trend oraz dbałość i odpowiedzialność o środowisko, powstała nowa kolekcja „Sustainable” stworzona przez polską młoda markę She !s. Można tu dostrzec, że moda biznesowa i ubrania do pracy nie muszą być nudne, a wręcz przeciwnie - kolekcje szyte w Warszawie zachwycają kolorami, fasonami i organicznymi tkaninami, w tym tencel – materiał uzyskany z recyclingu drewna czy 100% len produkowany w Polsce.

Nowa kolekcja ‘Sustainable’ powstała z użyciem nowych technologicznie tkanin, które oddychają i dostosowują się do ciała, chłodzą lub otulają oraz z nowym pantonem kolorystycznym osadzonym w światowych trendach takich jak klasyczny niebieski, głębokie bordo, naturalne odcienie złamanej bieli, beży i brązów nawiązujących do emocjonalnej więzi z naturą.

Biznesowy styl został zmiękczony poprzez szeroko dziś panujące home office, które stawia na wygodę i elegancję w swojej prostocie. Naturalne tkaniny takie jak len, tencel czy wiskoza użyte w kolekcji, mają zapewnić komfort pracy przez cały dzień.

Najnowsza kolekcja przedstawia różne kobiety, w różnym wieku i z różnych środowisk. Marka podkreśla przede wszystkim wygodę, niezależnie od rozmiarów i wieku. Bohaterkami sesji jest doktor medycyny, pianistka, artystka – projektantka wzornictwa po akademii sztuk pięknych. Są to kobiety, które łączy jedno: uważność w życiu i jakościowe wybory.

Za koncepcję kolekcji odpowiadają dwie kobiety ze świata biznesu: Anna Kafel - prawniczka oraz Katarzyna Malawska, która na co dzień pracuje z architektami i światem technologii jako inżynier.
She !s to nowoczesny minimalizm ze świadomym podejściem do tworzenia mody.

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.