W dzień gorącego lata!
  • access_time

W dzień gorącego lata!

Najnowsza kolekcja marki Answear nosi nazwę „Tropical Infusion”. Dlaczego? Bo nasycona jest wszystkimi możliwymi kolorami, krojami i printami lata. Oglądając zdjęcia wizerunkowe kolekcji jedyne na co mamy ochotę to spakować walizkę i wybrać się nad wodę. I chociaż marzenia o tropikach i pustynnych podróżach w tym roku możemy porzucić na rzecz lokalnych wycieczek, przejawiają się one w kapsule brandu.

Bazę „Tropical Infusion” stanowią głównie sukienki z kieszeniami cargo ( w sam raz do schowania w nich wakacyjnych skarbów znalezionych podczas wędrówki po plaży), jak i zwiewne kreacje kuszące głębokim dekoltem na plecach. Kapsułę uzupełniają luźne szorty w stylu safari, przewiewne koszule oraz t -shirty z wakacyjnymi nadrukami – wszystkie elementy uzupełniają się. Ubrania wykonano z myślą o nadchodzących upałach, dlatego kolekcja opiera się na naturalnych tkaninach: lnie, bawełnianej popelinie oraz strukturalnej wiskozie o luźnym splocie.

A co jeśli czeka Cię lato w mieście? Nie ograniczaj się do miejskiej nonszalancji i tchnij trochę letniego ducha pośród miejski skwar. W tym roku pozwalajmy sobie na nieco więcej, bowiem marzenia o dalekich voyages zostaną w większości przesunięte na przyszły rok. Nie znaczy to jednak, że safari nie możemy sobie zorganizować w mieście, nad jeziorem, czy nad Bałtykiem. Urządź sobie na tropikalną infuzję w szafie!

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.