LATO Z TEZENIS – KOLEKCJA BEACHWEAR 2020.
  • access_time

LATO Z TEZENIS – KOLEKCJA BEACHWEAR 2020.

Lato tuż tuż, a wielu z nas z pewnością nie może doczekać się wakacji. Tezenis po raz kolejny oferuję kolekcję modnych strojów kąpielowych – w sam raz do zrobienia selfie. Choć te wakacje z pewnością nie będą obfitować w festiwale i imprezy na plaży, nic przecież nie powstrzyma nas przed podziwianiem zachodu słońca czy też kąpieli w basenie. Ten długi i leniwy letni czas ożywią kolory oraz nadruki z motywem kwiatów, chusty typu „bandana” czy zwięrząt, które znajdziemy w najnowszej kolekcji Tezenis.

Właśnie te momenty, czyli radość z nadchodzącego lata zostały uchwycone podczas sesji zdjęciowej z kostiumami kąpielowymi Tezenis w roli głównej na basenie jednego z mediolańskich dachów.

W tej letniej propozycji znajdziemy: kwiatowe elementy, które rozkwitają na bikini i jednoczęściowych kostiumach kąpielowych czy intensywne kolory, które mają żywy i zabawny look. Zaś zwierzęce nadruki połączone z tęczowymi barwami nadają popowy styl. Kolejny must-have tych wakacji to nadruk z motywem chusty typu „bandana”, który znajdziemy na jednoczęściowym stroju kąpielowym czy bikini z falbanką. Na końcu, nie można zapomnieć o paskach. Lato 2020 zaczyna się od wielu pasków obecnych w kolekcji, które dostępne są we wszystkich kolorach tęczy.

Stroję kąpielowe Tezenis – kosmopolityczne, Instagram friendly i wystarczająco fajne dla millenialsów.

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.