MALESA.CLTH by Damian Malesa
  • access_time

MALESA.CLTH by Damian Malesa

Ubrania Damiana Malesy, absolwenta technikum odziezowego oraz MSKPu, są swiadome, funkcjonalne, najwyzszej jakosci. Geometryczna forma w miejskim stylu, poczucie wygody i uniwersalizm to znaki rozpoznawcze projektanta. Projekty kierowane są do osob, ktore cenią nowoczesny design, a na ulicy przyciągają wzrok innych.

Co wyroznia Malese? Poza standardowymi rozmiarami szyje ubrania na zamowienie. Dla projektanta wazny jest swiadomy konsumpcjonizm i nieprodukowanie nadmiernej ilosci ubran. To własnie wyroznia marke. Nie ma tez podziału na kolekcje. Wszyscy chcemy wyrazać siebie poprzez wygląd i charakter. Malesa dba takze o naszych czworonoznych przyjacioł. To druga grupa odbiorcow. Poza standardowymi modelami szyjemy ubranka na wymiar wykorzystując do produkcji wysokiej jakosci tkaniny, ktore mają zapewnić komfort i funkcjonalnosć. Początkująca marka, wraz z niezwykle zdolną fotografką Karoliną Kurczynską, posiadającą swoj niepowtarzalny klimat, stworzyli sesje wizerunkową, ktora w pełni oddaje klimat marki. Bohaterkami są dwie kobiety, ktore cenią jakosć, swobode ruchu, oryginalne dodatki. Pierwsza z nich, trendsetterka, wybrała sie na spacer z psem w dresie, ale dobrała do niego modne atrybuty tego lata. Druga to azjatycka pieknosć, ktora chowa w sobie tajemnice. Obie łączy miłosć do psa,a takze cheć posiadania stylowych dodatkow dla ich pupili.

Stylizacja zdjeć jest autorstwa Marty Śliwinskiej, ktora nadała całosci streetowego pazura. W pierwszej kolekcji basic, Malesa przedstawił propozycje uniwersalnych dresowych kompletow dla ludzi oraz zwierząt. W najnowszej sesji mozemy zobaczyć narzutki wykonane z szyfonu, co nadaje im lekkosci. Nowoczesna forma zwraca uwage i dodaje charakteru.

(9 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.