Everbase od Diverse. Baza idealna.
  • access_time

Everbase od Diverse. Baza idealna.

Budowanie wymarzonej stylizacji z reguły zaczyna się od dobrze dobranej bazy. Letnia kolekcja Everbase marki Diverse, to odpowiedź na oczekiwania mężczyzn, którzy nie rezygnując z klasycznych rozwiązań, chcieliby wprowadzić do swojej garderoby nutkę ekscentrycznych, energetycznych akcentów.

Charakterystyczną cechą dominującą najnowszą męską kolekcję Diverse, jest dobór ponadczasowych fasonów takich jak basicowe T-shirty, bluzy z kapturem i klasyczne bluzki typu longsleeve. Elegancja płynąca z kolorystycznej klasyki łączy się z umiłowaniem dla mody streetwear, dzięki czemu tworzy casualowe rozwiązania na co dzień, jak i bazę do zbudowania bardziej ekscentrycznej stylizacji, w zależności od potrzeby. Projektanci marki po raz kolejny przekazują w ten sposób, że oprócz tworzenia kolekcji zgodnych z najnowszymi i najbardziej nieoczywistymi trendami, z pełnym zaangażowaniem wychodzą na wprost oczekiwaniom fanów minimalistycznych form. Cała kolekcja wykonana została z wysokiej jakości materiałów, gdzie zdecydowanie przeważa wykonanie produktów z czystej bawełny.

Stonowana klasyka miesza się z energiczną, soczystą czerwienią nadając kolekcji Everbase wyrazistego, a jednocześnie uniwersalnego looku, stanowiącego ponadczasową bazę do dalszych eksperymentów kolorystycznych. Szczególną uwagę w tej kapsułowej kolekcji przykuwa szeroki wybór męskich dodatków. Projektanci z myślą o wszystkich podstawowych potrzebach klientów stworzyli linię basicowych akcesoriów zawierających między innymi subtelne bransoletki- opaski, portfele, bieliznę oraz nowe odsłony, charakterystycznych już dla marki modeli – plecaków, nerek i czapek z daszkiem.

(1 głos)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.