LILY WAS HERE - kolekcja SS2019
  • access_time

LILY WAS HERE - kolekcja SS2019

LILY WAS HERE to młoda, polska marka, która odważnie wkroczyła na polski rynek mody. Moda jaką proponuje projektantka Liliana Kupidura to szykowne, kobiece fasony połączone ze szlachetnymi, unikatowymi tkaninami z różnych stron świata. Kolekcja SS2019 to wysmakowany mix inspiracji z jednoczesnym zachowaniem charakterystycznego DNA marki.

W tym sezonie LILY WAS HERE zabiera nas w metaforyczną podróż na południe. W kolekcji pojawiają się seksowne gorsety, które zestawione z długimi spódnicami stanowią idealnie wyważoną propozycję na wyjątkową okazję.

Mocnym punktem całości są płaszcze wykonane z pełnych przepychu tkanin: żakardu w portugalski print i gipiury.

Uwagę zwracają wyrafinowane, eleganckie fasony w modowym, bardzo współczesnym ujęciu. LILY WAS HERE podkreśla to co w kobietach najpiękniejsze: talię czy dekolt.
Każdy projekt charakteryzuje się niezwykłą dbałością o każdy element, nawet ten, który jest niewidoczny. Aksamitne tasiemki, kryte suwaki, obleczone satyną guziczki: wszystko ma znaczenie i kreuje całość.
Kampania wizerunkowa przedstawia kolekcję w sposób artystyczny łącząc urok ubrań z pięknem oryginalnych roślin: egzotycznych liści i kwiatów.

Zdjęcia: Borys Synak
Modelka: Klaudia Prażmo/Division
Stylizacja : Martyna Pejs
Make up: Iza Kućmierowska
Hair: Gor Duryan
Produkcja : Must Have PR

(1 głos)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.