Powiew świeżości na polskich ulicach za sprawą warszawskich ITGirls!
  • access_time

Powiew świeżości na polskich ulicach za sprawą warszawskich ITGirls!

Powiew świeżości na polskich ulicach za sprawą  warszawskich ITGirls? Chyba nikogo przekonywać nie trzeba, że to właśnie one kształtują współczesne trendy! Młode, utalentowane, a przede wszystkim z konkretną wizją swojego stylu! Poznajcie pierwszą bohaterkę wyjątkowego cyklu born2be x #ITGirls!

Nasz najnowszy cykl born2be x #ITGirls to przegląd najpopularniejszych, warszawskich #ITGirls, które warto dodać do obserwowanych! Nadchodzi bowiem nowe pokolenie warszawskich influencerek, które pokażą Wam, jak interpretują najnowsze trendy, a przede wszystkim udowodnią, że liczy się styl, a nie moda! Nasz cykl rozpoczyna popularna stylistka Glamour Magda Jagnicka-  swoimi stylizacjami inspiruje i zachwyca już od dłuższego czasu! Jej talent doceniły prestiżowe magazyny modowe, zapraszając ją do owocnej współpracy!

Born2be poszło na całość i razem z Magdą Jagnicką, która tym razem weszła w rolę  modelki, stworzyło sesję na miarę prawdziwej GIRLBOSS! Buty na platformie, neonowe kolory na ubraniach, garnitury w kobiecym kolorze i plisowane spódnice- to tylko część nowości, które możemy podziwiać w projekcie born2be x #ITGirls- Magda Jagnicka. Jak nosić sneakersy do eleganckiego outfitu? Czy połączenie neonowego cienkiego golfu z garniturem w kratę może się udać? Born2be i Magda Jagnicka udowodnią, że przełamywanie modowych konwenansów opłaci się każdemu! 

Sesja zdjęciowa dla born2be x #ITGirls – Magda Jagnicka to świeże spojrzenie na modę, ale w oparciu o popularne w latach 80 i 90 neony, które w tym sezonie przychodzą ze zdwojoną siłą! Officowy look w połączeniu  z najnowszymi sneakersami to propozycja dla tych, którzy nie boją się nietuzinkowych rozwiązań, a modę traktują bardziej jak zabawę. Dlatego wybór Magdy Jagnickiej do premierowej sesji był strzałem w dziesiątkę! Nieposkromiona natura naszej bohaterki, jej modowy eklektyzm idealnie wpisały się w undergroundowy klimat video, rodem z lat 90, a wszystko to podkreśliły oryginalne, pełne mocnych kolorów stylizacje! Znana również ze swojego zamiłowania do podróży wybrała wygodne ubrania, w których mogła czuć się nie tylko stylowo, ale i komfortowo. Modnie i wygodnie? Z born2be to możliwe! Zobacz najnowszy projekt born2be,a gwarantujemy, że będziesz chciała sięgnąć po więcej!

Pomysł: Oliwia Grochal

Video i zdjęcia: Andrzej Belina Brzozowski

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.