Jeansy z wysokim stanem – do jakiej figury pasują najlepiej?
  • access_time

Jeansy z wysokim stanem – do jakiej figury pasują najlepiej?

Kobiece kształty są bardzo różne, dlatego projektanci mody dwoją się i troją, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich pań. Spodnie z wysokim stanem to hit z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, który pojawił się u nas znowu parę lat temu i króluje do dziś. Ten element garderoby stał się ulubieńcem wielu Pań. Dlaczego?

Jeansy z wysokim stanem – dla kogo?

Jeansy z wysokim stanem to model spodni, który najbardziej z dostępnych wyszczupla sylwetkę i dobrze zakrywają niedoskonałości w postaci np. dodatkowych centymetrów w okolicy brzucha. Spodnie kończą się na wysokości talii, dzięki czemu robią tzw. wcięcie. Rewelacyjnie modeluje to całą figurę, wydłuża nogi i podkreśla pupę. Ten model okaże się przydatny osobom z sylwetką w kształcie klepsydry i jabłka, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby gruszki i kobiety o chłopięcych kształtach także z niego skorzystały. Warto jednak pamiętać, że spodnie z wysokim stanem również mają swoje fasony, które tylko odpowiednio dobrane będą tworzyły efekt „wow”.

Jak dobrać spodnie z wysokim stanem?

Aby jeansy z wysokim stanem podkreślały figurę i maskowały niedoskonałości, muszą spełnić kilka prostych zasad. Po pierwsze, powinny być idealnie dopasowane. Nie mogą być za duże, ponieważ poszerzą talię. Za ciasne natomiast podkreślą wady, zamiast je tuszować. Po drugie, zawsze sprawdza się długość nogawek. Za krótkie nogawki bardzo skrócą nogę, a te o odpowiedniej długości ładnie ją wydłużą. Najlepszy efekt uzyskuje się, poprzez założenie do nich szpilek. Po trzecie – dobrze dobrany fason to podstawa. Jeansy z wysokim stanem występują w wersji rurek, klasycznej, czy hippie, inaczej zwaną dzwonami. Panie o okrąglejszych kształtach mogą wybierać ciemniejsze modele, wysmuklające optycznie niedoskonałości. Dla sylwetki w kształcie jabłka poleca się luźniejsze nogawki, dla klepsydry natomiast odpowiedni będzie fason slim fit. Kobiety o chłopięcej sylwetce, inaczej zwanej figurą prostokąta, zaleca się noszenie spodni z wysokim stanem w stylu mom fit, gdzie nogawki zwężają się pod kolanami. W tej wersji biodra zostają nieco poszerzone, co wygląda bardzo korzystnie. Spodnie z wysokim stanem znajdziesz na https://plnylala.pl/pol_m_Spodnie_Jeansy-733.html.

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.