TRENDY, DLA KTÓRYCH STRACISZ GŁOWĘ W 2019 ROKU!
  • access_time

TRENDY, DLA KTÓRYCH STRACISZ GŁOWĘ W 2019 ROKU!

Początek nowego roku to nie tylko czas postanowień i planowania realizacji celów. To również przewidywanie trendów, które prawdopodobnie zawładną 2019 rokiem. Dotyczy to zarówno ubrań, dodatków, jak i ogólnych tendencji, czy zjawisk towarzyszących życiu społecznemu. Zobacz listę trendów, dla których z pewnością stracisz głowę w najbliższym czasie!

1. KOKARDY
Nie bez znaczenia słowo kokarda zostało wzmocnione, bowiem nie chodzi o kokardki i mini wiązania. Mowa o tych w wersji XXL. W tym sezonie będą one zdobiły niemal każdy element garderoby, a nawet zastąpią biżuterię. Mogą, więc stanowić osobny element lub tworzyć całość, jeśli są odszyte z tego samego materiału co ubranie. Dominowały na wybiegach u Anthony Vacarello, czy Maison Margiela. W Polsce kokardę znajdziesz na przykład u Bunny The Star.

2. TOREBKI W KSZTAŁCIE KOŁA
W tym sezonie wśród torebek panuje pełna różnorodność. Do wyboru mamy rozmaite kształty, wersje XXL jak i te super mini. Jednak największą uwagę zwracają torebki w kształcie koła. Niewątpliwie do ich fenomenu przyczyniła się dyrektor kreatywna domu mody Chloe. Średniej wielkości okrągła
„it-bag” z metalową rączką zapoczątkowała trend i sprawiła, że kształt koła rządzi. Na zakupy po tego typu dodatek warto wybrać się na przykład do butiku Sabriny Pilewicz.

3. MINI PLECAKI
Szkolne czasy powracają! Nieważne, że skończyłaś szkołę dobre kilka lat temu, teraz warto przypomnieć sobie o noszeniu plecaka. Nie chodzi jednak o typowy duży #backpack, tylko o jego miniaturową wersję. A jeśli chcesz pójść o krok dalej sprawdź, co przygotowała Sabrina Pilewicz, która spróbowała małej rekonstrukcji. Poznaj model Pinerolo, nanotorebkę udającą plecak, która urzeka swoim przekornym charakterem.

4. MODA ZRÓWNOWAŻONA
W 2019 roku będziemy zwracać jeszcze większą uwagą na jakość wykonania, wykorzystane materiały oraz warunki powstawania ubrań. Będziemy również dostrzegać i doceniać polskich projektantów i młode marki, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę w świecie mody. Naszą uwagę w ostatnim czasie przyciągnęły produkty Bunny Positiv, szczególnie klasyczny longsleeve z wysokiej jakości bawełny.

5. JESZCZE WIĘCEJ KAWY
To już pewne, w tym roku będziemy pić kawę jeszcze częściej niż zwykle, ale również będziemy zwracać uwagę na jej jakość i pochodzenie. Dzięki Nespresso Coffee Houses udamy się nawet w podróż do dawnych spotkań kawowych. Z Cafe Istanbul poczujemy bogactwo kulturowe i atmosferę XVI wiecznej Turcji, natomiast z Caffe Venezia przeniesiemy się do najstarszej włoskiej kawiarni, w której bywał Casanova.

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.