Buty PM w stylizacjach What Anna Wears?
  • access_time

Buty PM w stylizacjach What Anna Wears?

Anna Skura - blogerka modowa, która prowadzi bloga What Anna Wears ponownie wykorzystała nasze sandałki w swojej stylizacji.

Jak można przeczytać na blogu o pierwszej stylizacji: " Look na wieczorowe wyjście.Ja akurat wybrałam się w nim na imprezę Plejady Top Ten. Sukienka autorstwa szalonej Bożenki Karskiej YES TO DRESS, która w ostatniej chwili postanowiła "obciachać" ją niesymetrycznie nożyczkami. Zestawiłam ją  (chyba pierwszy raz w życiu na takie wieczorne wyjście) z płaskimi sandałkami. Do tego mocno przydymione oko, wręcz tzw. "brudne " i ulizane włosy. Jest inaczej niż do tej pory to fakt i z tego co zaobserwowałam nie każdemu się to podoba. Cóż... ja tak lubię eksperymentować :)"

fot.PRIMAMODA

Czarne sandały - gladiatorki, model: 520-C7 VACCH.NERO

I kolejna stylizacja.  "Dżinsowa koszula to dla mnie taki must have. Zawsze wygląda dobrze, czy w bardziej rockowym, czy w dziewczęcym jak na zdjęciach poniżej. Dżins zwłaszcza w jaśniejszym odcieniu idealnie pasuje niebieskookim blondynkom. Białe dodatki dodają świeżości całej stylizacji. O mojej miłości do plecionych warkoczy wszelkiego rodzaju pisałam już nie raz. Miłego tygodnia!"
Fot.PRIMAMODA

Więcej na www.primamoda.com.pl/blog

Źródło primamoda.pl

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.