Czym jest poduszka ciążowa typu C?
  • access_time

Czym jest poduszka ciążowa typu C?

Niezwykły ergonomiczny typ poduszki ciążowej typu C gwarantuje odpowiedni wypoczynek kobietom na rozmaitych etapach ciąży. Jej rozmiar zapewnia przyszłym matkom odpowiednie odpoczywanie na boku. Wspomaga szczególnie ważne punkty ciała, natomiast szczególnie przytłoczony ciężarem brzucha kręgosłup. Wygodny kształt pozwoli przybrać szczególnie prawidłową pozycję w trakcie wypoczynku. W jednej linii są kark, kręgosłup, biodra oraz nogi. Zakup poduszki ciążowej jest wyjściem, jakie zwłaszcza przyda się kobietom w trzecim trymestrze ciąży.

Wygodny wypoczynek

Dużą oraz wygodną poduszką do spania w ciąży jest poduszka ciążowa typu C o długości prawie 115 cm. Poduszka gwarantuje wygodny wypoczynek na boku, co istotne jest przede w końcowym czasie ciąży, jeśli rosnący brzuszek trochę przeszkadza. Poduszka ciążowa typu C gwarantuje dobre wsparcie głowy oraz kręgosłupa. Dzięki temu, iż charakteryzuje się praktyczną budową, ułatwia odciążenie stawów biodrowych i umożliwienie odpowiedniej postawy ciała w okresie wypoczynku. Poduszka przeciwdziała bólom kręgosłupa i powoduje, iż możemy dobrze oraz zdrowo odpocząć.

W dolnej części poduszka ciążowa powinna być dobrze wypchana, tak by ciężar leżącej na niej nogi nie ugiął wypełnienia na płasko (poduszka powinna zapewniać na tyle duży kąt separacji, by wspomóc stawy biodrowe) Z innej natomiast strony poduszka do spania w ciąży powinna być elastyczna pod głową - tak by każdy mógł ją dostosować do siebie.

Poduszka idealna do odpoczywania i karmienia typu

W okresie ciąży tego typu poduszka to doskonały sposób na odpoczynek oraz relaks dla kobiet. Poduszka ciążowa typu C, taka jak https://omedika.pl/poduszki-ciazowe-typu-c-c275.html jest uniwersalna, długa oraz niezwykle wygodna. Dzięki temu u przyszłej matki zapobiegnie przykrym chorobom bólowym i obrzękom kończyn. Ułatwia praktyczne odpoczywanie na boku co jest zwłaszcza dobre dla kobiet w trzecim trymestrze ciąży, gdy rosnący brzuszek rozpoczyna bardzo przeszkadzać w spaniu. Sprawdza się także jako poduszka ortopedyczna przy zaburzeniach karku oraz kręgosłupa.

Wsparcie głowy oraz pleców

Dzięki poduszce ciążowej typu C, możesz przyjemnie ułożyć się do snu czy odpoczynku w czasie dnia. Końce poduszki są nieco uzupełnione, dzięki czemu z jednej strony możesz przyjemnie ułożyć głowę, natomiast inny jej koniec umieścić pomiędzy kolanami. Ergonomiczna konstrukcja poduszki ciążowej gwarantuje wsparcie stawu biodrowego przez naturalne uniesienie kolana oraz odpowiednie rozmieszczenie kręgosłupa w pozycji leżącej co umożliwia zapobiegać bólom kręgosłupa oraz biodra. Poduszka ciążowa typu C zapewnia wsparcie zmęczonym plecom.

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.