Eleganckie paznokcie do pracy. Te inspiracje uświetnią firmowy dress code i… podbiją twoje serce!
  • access_time

Eleganckie paznokcie do pracy. Te inspiracje uświetnią firmowy dress code i… podbiją twoje serce!

Kobiety zaangażowane w karierę zawodową nie zawsze mogą sobie pozwolić na pełną dowolność w stylizacji paznokci. Barierą bywa firmowy dress code, który nierzadko wyklucza bardziej odważną stylistykę i koloryzację. Na szczęście istnieje wiele stylizacji zapewniających eleganckie paznokcie, które zwracają uwagę, pozytywnie się wyróżniają i jednocześnie nie przekraczają wymogów stawianych przez pracodawców. Oto najciekawsze trendy tego lata!

1. Elegancka czerwień

Praktyka pokazuje, że soczysta wiśniowa czerwień, to koloryzacja paznokci, która nigdy nie wychodzi z mody i stanowi prawdziwy atrybut kobiecości. To idealna uniwersalna stylizacja dla każdej pewnej siebie businesswoman. Jeśli postawisz na hybrydę, tym wspaniałym kolorem nacieszysz się przez co najmniej dwa tygodnie, a warto pamiętać, że doskonale nadaje się on zarówno jako uzupełnienie formalnego stroju do pracy, jak i na uroczysty bal. Diabeł tkwi w szczegółach, więc o końcowym efekcie wizualnym zdecyduje przede wszystkim perfekcyjny dobór koloru i fachowo wykonany manicure!

2. Subtelne ombre

Jeśli masz już dość jednolitej koloryzacji, optymalnym rozwiązaniem z twojego punktu widzenia może okazać się ombre. W wersji do pracy warto postawić na delikatne pastelowe kolory i subtelne przejście. Skonsultuj ze stylistką dobór najlepszych barw wobec twojej urody i stylu ubioru. Do dyspozycji pozostają np. beże, ecru czy jasne odcienie różu. Z tej palety kolorów można wykonać naprawdę wiele ciekawych ombre.

3. Czerń i srebro

Czarny lakier wzbogacony o srebrne akcenty to kolejna niezwykłe elegancka inspiracja na lato. Ciemny lakier zawsze oznacza eleganckie paznokcie, a srebrne akcenty nie muszą być wyraziste, aby spełniać swoją rolę polegającą na urozmaiceniu jednolitej barwy. Jeśli na co dzień lubisz nosić srebrną biżuterię, ten wybór będzie dla ciebie idealny. Kompozycja prędko ci się nie znudzi, ponieważ za każdym razem możesz postawić na inne wzory stworzone przy pomocy srebrnego lakieru. Pamiętaj tylko, aby nie przesadzać, bo droga od efektownego wyglądu do kiczu bywa niekiedy krótka. Profesjonalne stylistki pomogą ci w zachowaniu równowagi w tym zakresie!

4. Magia kształtu

Ze względu na obowiązki zawodowe, nie wszystkie kobiety mogą pozwolić sobie na zastosowanie lakieru w ulubionym kolorze. Nie oznacza to jednak, że eleganckie paznokcie będą nosiły wyłącznie w trakcie letniego urlopu. Dobrze wykonany manicure to nie tylko koloryzacja, ale także odpowiedni kształt, który może wiele powiedzieć o twoim charakterze i usposobieniu, a także podkreślić twój wyjątkowy styl. Dobrym przykładem mogą być paznokcie w kształcie migdałka. Są subtelne, kobiece, a przy tym niezbyt krzykliwe.

Wciąż nie wiesz jaka stylizacja paznokci do pracy najlepiej sprawdzi się w twoim przypadku? W takim razie udaj się do sprawdzonego salonu na profesjonalny manicure. Warszawa to miasto, gdzie nie brakuje takich miejsc. Ciekawą ofertę dla kobiet realizujących się zawodowo miejscach pracy, w których obowiązuje formalny dress code, prezentuje między innymi mieszczący się na Powiślu i na Pradze salon fingerspa. Doświadczone stylistki z pewnością pomogą ci wybrać optymalne kolory oraz wzory, tworząc tym samym doskonale dopasowany do twoich preferencji elegancki manicure!

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.