Jak kupować buty w sklepie online?
  • access_time

Jak kupować buty w sklepie online?

Zastanawiasz się, czy warto kupić buty online? Takie rozwiązanie ma naprawdę wiele zalet. Przede wszystkim możesz robić zakupy w dowolnym miejscu i czasie. Ponadto unikasz długich kolejek do kasy. Nie musisz przeciskać się między klientami. Internetowy sklep z butami oferuje atrakcyjne ceny i ciekawe promocje. Dlatego, jeśli cenisz wygodę i swój czas, koniecznie zwróć na jego ofertę.

Jak znaleźć odpowiedni rozmiar?

Znalezienie odpowiedniego rozmiaru może być nie lada wyzwaniem. Przede wszystkim musisz pamiętać o kilku podstawowych kwestiach. Nie kieruj się tylko podaną numeracją. Konsultant w internetowym sklepie z butami przypomina, że najważniejszy jest indywidualny pomiar stóp. Tutaj ciekawostka, lewa i prawa stopa prawie zawsze się różnią. Warto również pamiętać, że rozmiar stóp zmienia się w zależności od pory dnia. Dlatego, mierz je pod koniec dnia, gdy są już zmęczone i spuchnięte. Jeśli już to zrobiłaś, dodaj do otrzymanych wyników około 0,5 cm. Ta reguła nie obowiązuje w przypadku obuwia z przedłużanym noskiem.

Teraz zapoznaj się z tabelą rozmiarów zamieszczoną w internetowym sklepie z butami. Nie sugerujmy się tylko rozmiarem, który najczęściej nosimy. Zwróć uwagę na długość wkładki, materiał, szerokość i krój butów. Internetowy sklep z butami radzi, jak prawidłowo zmierzyć stopy. Przymocuj kartę stabilnie do podłogi i połóż na niej stopę. Teraz precyzyjnie ją obrysuj. Korzystając z taśmy mierniczej, sprawdź odległość między dwoma skrajnymi punktami. Tak samo postępuj z drugą stopą. Pamiętaj, by dokładnie porównać wymiary wkładki i stopy. Idealnie, jeśli wkładka będzie dłuższa 0,3-0,6 mm od stopy. Biorąc pod uwagę bogaty wybór w internetowym sklepie z butami, na pewno znajdziesz wymarzoną parę.

Z jakiego materiału kupić buty?

Wybierając obuwie z konkretnego materiału, zastanów się, gdzie chcesz w nim chodzić. Pomyśl również nad swoim budżetem. Internetowy sklep z butami proponuje modele w różnych przedziałach cenowych. Dużą popularnością cieszy się skórzane obuwie. Są wygodne, trwałe i eleganckie. Są jednak drogie dlatego, jeśli dysponujesz mniejszym budżetem, poszukaj w internetowym sklepie z butami par z zamszu, ekoskóry lub płócienne. Zamsz jest podatny na zabrudzenia. Dlatego pamiętaj o regularnej pielęgnacji i impregnacji. Warto jednak wspomnieć o kilku zaletach. Pracownicy internetowego sklepu z butami przypominają, że zamsz jest miękki. Łatwo dopasowuje się do stopy. Dlatego zamszowe buty nie uwierają i nie drażnią stóp. Z kolei obuwie z ekoskóry występuje w różnych kolorach i kształtach. Dobrze imituje naturalną skórę.

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.