Czym się kierować wybierając torebkę wieczorową na Sylwestra?
  • access_time

Czym się kierować wybierając torebkę wieczorową na Sylwestra?

Choć do Sylwestra jeszcze sporo czasu to jednak część z pań już zaczyna układać sobie w głowie wizję idealnej kreacji. I to nie tylko, jeśli chodzi o sukienkę, ale również dodatki. Nie od dziś wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach, dlatego dobór butów czy torebki wieczorowej damskiej nie pozostaje bez znaczenia. W tym miejscu rodzi się pytanie, jaki model będzie odpowiedni na ten wyjątkowy dzień w roku? Najogólniej mówiąc – kopertówka, albowiem jest to torebka wręcz stworzona z myślą o takich specjalnych okazjach. Jednak jak ją dobrać, aby pasowała do reszty stylizacji?

Sylwester to szczególny dzień w roku. W tym samym tonie powinna być utrzymana kobieca stylizacja. Na jakie zatem torebki wieczorowe damskie warto postawić? Po pierwsze – liczą się wymiary. Generalnie kopertówka powinna być małych rozmiarów, jednak jej stylistyka musi się wyróżniać. Nieustannie w modzie są fasony utrzymane w czerwieni czy czerni. Ich ponadczasowy charakter od lat zjednuje wierne grono fanek, które w kwestii oficjalnych kreacji stawiają na uniwersalność. Oprócz tego mile widziane są modele w kolorze złota czy srebra, albowiem sylwestrowa stylizacja musi olśniewać blaskiem! 

Torebka i dodatki – jak to wszystko pogodzić?

Jeśli już wiadomo, jakie kolory są na topie to kolejnym krokiem będzie ich zestawienie z butami. O ile jeszcze do niedawna pokutował pogląd, że obuwie powinno korespondować z torebką, tak teraz skutecznie się od niego odchodzi. W niektórych kręgach takie dopasowanie uznaje się nawet jako kicz. Mimo to warto postawić na harmonię.  Sylwestrowe torebki wieczorowe damskie - choć powinny się wyróżniać – nie mogą przytłaczać swoim dekoracyjnym wyglądem. Wyjątek stanowi sytuacja, kiedy suknia ma stonowany, neutralny charakter. Wtenczas, aby ożywić całą stylizację, warto postawić na zdobną kopertówkę, która nie tylko ją wyróżni, ale również doda smaku. Generalnie zasada jest prosta: dekoracyjna suknia wymaga neutralnych dodatków. I odwrotnie, stonowaną kreację podkręci ciekawa torebka wieczorowa.

Damskie rozterki sylwestrowe – czy kopertówka na pewno do mnie pasuje?

Przyjęło się sądzić, że wybór kopertówki jest polecanym rozwiązaniem dla szczupłych, drobnych kobiet. Czy to oznacza, że panie o kilku nadprogramowych kilogramach nie mogą sobie na nią pozwolić? I w tym przypadku wszystko zależy od ostatecznego wyboru. Jeśli zatem kopertówki jako torebki wieczorowe damskie nie mają eksponować mankamentów figury, powinny być podłużne i długie, np. z frędzlami. Dla kobiet o rubensowskich kształtach polecanym modelem są fasony w paski lub z dużą ilością zdobień, które odciągną uwagę od figury.

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.