Wyjątkowe sposoby na zaręczyny - jak zorganizować ten wyjątkowy moment?
  • access_time

Wyjątkowe sposoby na zaręczyny - jak zorganizować ten wyjątkowy moment?

Organizacja zaręczyn to kwestia, która większości przyszłych panów młodych spędza sen z powiek. Jak zaaranżować ten szczególny moment by spotkać się z aprobatą wybranki? O czym należy pamiętać? Podpowiadamy jak sprawić, by zaręczyny były naprawdę wyjątkowe i niezapomniane.

Jak trafić w gust przyszłej narzeczonej?

Planując zaręczyny warto przeanalizować uprzednio charakter i preferencje wybranki. Jest ekstrawertyczką, osobą otwartą na innych i lubiącą być w centrum uwagi? A może nie lubi się afiszować, preferuje kameralne miejsca i spędzanie czasu tylko we dwoje? To ważne pytania, na które należy sobie odpowiedzieć, gdyż właściwe rozpoznanie charakteru dziewczyny to klucz do sukcesu.

Ekstrawertyczka z pewnością zachwyci się wyznaniem miłości w otoczeniu rodziny, przyjaciół, a nawet na oczach tłumu ludzi. W tym przypadku oświadczyny np. na stadionie czy imprezie rodzinnej będą trafionym pomysłem. Wybranka poczuje się wyróżniona będąc w centrum uwagi. Warto jednak pamiętać, aby decydować się na wyznanie miłości na oczach innych tylko wtedy, gdy jesteś pewny, że kobieta pragnie tego samego co Ty. Jeśli nie, to może lepiej zorganizować coś mniej widowiskowego, by w razie niepowodzenia oszczędzić sobie stresu związanego z krępującą sytuacją.

Introwertyczki z kolei to zwykle kobiety bardziej sentymentalne i skryte. Dla nich zaręczyny w towarzystwie publiczności bardziej niż przyjemnością mogą okazać się torturą. Stres związany z występami publicznymi, byciem w centrum uwagi może przyćmić radość z tego wyjątkowego momentu. W tym przypadku lepszym wyjściem będzie romantyczne spotkanie tylko we dwoje, w pięknym i intymnie zaaranżowanym miejscu.

foto1

Odpowiednia atmosfera – wybór miejsca

Poza podstawowym wyborem dotyczącym udziału osób trzecich, warto także wziąć pod uwagę inną bardzo ważną kwestię. Czy wybranka jest tradycjonalistką, lubującą się w klasycznych ślubach, czy wręcz przeciwnie – marzycielką preferującą awangardę? Dla tej pierwszej, szczytem pragnień może być romantyczna kolacja przy świecach w eleganckiej restauracji, z kolei ta druga, może uznać takie oświadczyny za banalne i oklepane. Poczucie wyjątkowości to nieodzowny element zaręczyn, dlatego preferencje wybranki to niezwykle istotny aspekt. Kobiety wyróżniające się z tłumu, mające swój własny styl wymagają z pewnością więcej uwagi niż tradycjonalistki. Romantyczny wyjazd w egzotyczne miejsce, albo nawet tak szalone oświadczyny, jak podczas lotu balonem mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.

Niezależnie od charakteru dziewczyny, zwykle bardzo dobrze odbierane są oświadczyny personalizowane. W tej wersji miejsce zaręczyn powinno kojarzyć się z historią Waszego związku, np. restauracja, w której byliście na pierwszej randce lub park, w którym się poznaliście. Aranżację tej wyjątkowej chwili warto dopełnić o inne dedykowane elementy – np. w tyle słychać Waszą piosenkę, a wybranka otrzymuje swoje ulubione kwiaty.

foto2

Wyjątkowy pierścionek zaręczynowy

Czymże byłyby oświadczyny bez pięknego pierścionka? Ten rodzaj biżuterii powinien być bardzo wyjątkowy. Oferta salonów jubilerskich jest bogata, choć trzeba się liczyć z tym, że duży wybór nie zawsze jest dobry, a wzory są do siebie podobne i powtarzalne. Jeśli chcemy czegoś więcej, to dobrym wyborem będzie biżuteria na zamówienie. Dedykowany pierścionek z brylantem z pewnością wzmocni wyjątkowość zaręczyn. Pierścionek zaręczynowy na zamówienie można zaprojektować wedle gustu wybranki, spersonalizować (np. poprzez dodanie graweru w postaci pięknej sentencji czy daty poznania się) i zaskoczyć ją tak wyjątkowym podarunkiem, który będzie znacząco wyróżniać się na tle innych, powszechnie dostępnych tego typu produktów. Doświadczeni jubilerzy, jak https://79diamenty.pl, z pewnością pomogą w wyborze odpowiednich dodatków i kruszców.

Organizacja oświadczyn wcale nie musi być udręką, której towarzyszy duża niepewność. Solidne przemyślenie gustu i charakteru wybranki to przepis na zaręczyny, które będzie się wspominać z sentymentem i radością.

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.