Przygotuj swój dom na Nowy Rok!
  • access_time

Przygotuj swój dom na Nowy Rok!

W naszych domach panują jeszcze bożonarodzeniowe dekoracje. Jednak wielkimi krokami zbliżają się Sylwester i Nowy Rok, a one także potrzebują stosownej oprawy. Do tego często dochodzą jeszcze noworoczne postanowienia związane ze zmianami, których dokonamy w swoim życiu i domu. Może więc jakiś drobny remont? Czemu nie. Dobrze jest jednak mieć kogoś do pomocy, aby wprowadzić te plany w życie.

Jak świętować Nowy Rok w domu?

Aby godnie przywitać nadchodzący rok, chętnie organizujemy imprezę sylwestrową. Skoro jednak zapraszamy gości, trzeba dokładnie wysprzątać całe mieszkanie. Jeśli nie mamy wystarczająco dużo czasu, planujemy wcześniejszy, świąteczny wyjazd albo zwyczajnie nie mamy głowy do generalnych porządków, bardzo dobrym rozwiązaniem jest zatrudnienie pomocy domowej, która będzie dużym wsparciem w przygotowaniach do powitania Nowego Roku. Pani do sprzątania sprawnie i fachowo zajmie się najbardziej pracochłonnymi zajęciami, takimi jak mycie okien, czyszczenie ścian, mebli czy podłóg. A my możemy się wówczas skupić się na pozostałych przygotowaniach, aby później móc w czystym i lśniącym domu bawić się z naszymi miłymi, sylwestrowymi gośćmi.

Sylwestrowe dekoracje

Dekoracje, wśród których powitamy Nowy Rok, różnią się od tych świątecznych. Oczywiście pozostawiamy bożonarodzeniowe elementy, ale dodajemy do nich także inne ozdoby. Jeśli zatrudniamy pomoc domową, która posprząta dom przed przyjęciem, możemy śmiało zająć się właśnie udekorowaniem naszego wnętrza. Przede wszystkim stawiamy na srebro i złoto. Te kolory świetnie sprawdzą się zwłaszcza w postaci obrusów, świeczników, serpentyn, a nawet brokatu. Klimatu dodaje też odpowiednie światło i kolorowe balony. Po imprezie sylwestrowej również trzeba posprzątać – wówczas także przyda się więc pomoc domowa.

Postanowienia noworoczne

Nowy Rok to świetny moment na różne postanowienia życiowe. Mogą one dotyczyć także mieszkania. Drobny remont lub przemeblowanie z pewnością poprawi nam nastrój. Jednak po takim pozytywnym szaleństwie, jak szybkie pomalowanie pokoju, dodanie półek, czy po prostu zwykłe przemeblowanie, które tworzy nową przestrzeń, zdecydowanie potrzebować będziemy gruntownego sprzątania. A przecież czas nagli – trzeba wracać do pracy. Jak sobie poradzić w tej sytuacji? Wystarczy zatrudnić panią do sprzątania, która znając sprawdzone metody pielęgnacji mebli, zadba o porządek i profesjonalnie zapanuje nad chwilowym chaosem w domu.

Jak znaleźć pomoc domową?

Zatrudnienie pomocy domowej jest bardzo proste. Poszukiwania można przeprowadzić przy użyciu stron internetowych, takich jak www.pomocedomowe.pl. Dostępne są na nich sprawdzone profile kandydatek, możemy więc spośród wielu ofert skorzystać z tej, która najbardziej nam odpowiada. A wybierać można wśród kobiet o różnym stażu pracy, różnym zakresie obowiązków, czy wieku. Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła: sprzątanie w Gdańsku, natychmiast otrzymujemy wyniki odpowiednie do wybranej lokalizacji. Poprzez prywatną wiadomość wystarczy wówczas dokładnie ustalić warunki i wynagrodzenie za wykonaną usługę. To od nas zależy, czy chcemy zatrudnić pomoc doraźnie, czy też na cały etat albo czy interesuje nas tylko sprzątanie, czy może jeszcze prasowanie, gotowanie, a może także opieka nad dzieckiem.

Zatrudnienie pomocy domowej to już nie przejaw snobizmu. W wielu przypadkach takie posunięcie staje się koniecznością, by w zabieganym świecie i pośród mnóstwa obowiązków można było jeszcze znaleźć czas dla siebie i swoich bliskich w Nowym Roku.

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.