Dodać koloru każdej imprezie
  • access_time

Dodać koloru każdej imprezie

W ciągu roku zdarza się co najmniej kilka okazji, podczas których, zarówno dorośli, jak i dzieci mogą bardziej zaszaleć. Święta, urodziny, sylwester, to daty szczególne, którym każdy chce dodać jak najwięcej blasku. Organizowanie na własną rękę zabawy tematycznej jest procesem, który zaprząta sporą część uwagi przed wydarzeniem – wszystko chcemy zrobić idealnie. Wystrój jest podstawą, na której nadbudowuje się końcowy efekt. Im więcej koloru tym lepiej – i nie jest to reguła, której należy się trzymać tylko przy organizowaniu imprez dla dzieci.

Więcej koloru więcej swobody

Imprezy dorosłych nie muszą przypominać nudnych posiedzeń przy kawie. W końcu każdy na dane spotkanie zarezerwował sobie czas w swoim napiętym harmonogramie – i oczekuje za to „zwrotu” w postaci dobrej zabawy. Przystrojenie domu nie kończy się na balonach oraz barwnych spiralach. Często próbuje się dekorować możliwie jak najbardziej oszczędnie, żeby uniknąć później większego sprzątania. Jest to błąd, ponieważ jeśli okazja jest szczególna, to silenie się na minimalizm może przynieść efekt odwrotny do zamierzonego. Konfetti na różne okazje sprawdzi się doskonale. Nie są to wyłącznie kolorowe ścinki, które kiedyś z mozołem wycinało się samemu. Dziś konfetti to istotna część ofert sklepów zajmujących się sprzedażą imprezowych gadżetów (jak np.: partybudziki.pl). Garść kolorowego papieru potrafi przynieść więcej radości oraz swobody niż się nam wydaje.

Konfetti na różne okazje trzeba jednak dobierać rozsądnie. Fakt, że jest to niedrogi imprezowy dodatek nie sprawia, że należy brać pierwsze lepsze opakowanie lub stosować to samo konfetti za każdym razem.

Tematycznie i kolorowo

Konfetti to kategoria produktów, która cały czas się rozrasta. Dopiero szukając ciekawych dodatków do organizowanej imprezy, dociera do konsumenta jak duży ma wybór. I tu często zaczynają się problemy. Mieszanie konfetti to dobry sposób dla uatrakcyjnienia wystroju, jednak dorośli są wyczuleni na kontrasty – dlatego „mieszanki” trzeba odpowiednio zaplanować. Konfetti na różne okazje się sprawdzi, ale efekt końcowy, całkowicie zależy od przygotowanego planu. Rzucanie kolorowymi ścinkami w powietrze prosto z paczki, jest słabym sposobem na podkreślenie szczególności czasu, gdy można się spotkać w większym gronie. Konfetti tematyczne np. na wesele, urodziny dla najmłodszego członka rodziny lub nowy rok, lepiej dopasują się do okazji, niż kupowane szybko paczki ścinków na chybił trafił. Konfetti nie warto spychać na zakupowy margines w trakcie organizowania imprezy, jest to mały element, ale to właśnie drobne dodatki sprawiają, że uzyskuje się efekt „wow”, a goście wychodzą naładowani pozytywną energią.

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.