Breath / Ewa Bednarska
  • access_time

Breath / Ewa Bednarska

Ewa Bednarska to projektantka młodego pokolenia mieszkająca i tworząca w Poznaniu. W swoich realizacjach stawia na jakość i funkcjonalność. Celem każdej kolekcji jest stworzenie przemyślanej całości, w której każdy osobny element ma w sobie coś charakterystycznego. Swoją ofertę projektantka kieruje do klientek świadomych, chcących wyglądać nietuzinkowo i jednocześnie ceniących ubrania w całości wykonane w Polsce.

Obecnie kończy studia magisterskie w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu w specjalności projektowanie ubioru, które były nagrodą za zdobycie głównej wygranej w konkursie dla młodych projektantów mody Heart Fashion. Ewa Bednarska od prawie 3 lat prowadzi firmę pod własnym nazwiskiem. Dotychczas swoje projekty prezentowała m.in. na wystawach w Londynie oraz Szanghaju.

Najnowsza kolekcja na sezon jesień-zima 2016-17 zyskała nazwę "Breath"- oddech, powiew, tchnienie. Ciepłe, wełniane oraz bawełniane materiały wykorzystane w kolekcji sprawiają, że chcemy się nimi otulić a poszczególne jej elementy łączą się ze sobą tworząc melancholijną opowieść, którą projektantka szepcze nam cicho do ucha.

Prezentowany edytorial jest wynikiem ponownej współpracy projektantki ze zdolną, młodą fotografką Katarzyną Czerniak, która na tę okoliczność przyleciała specjalnie ze Szkocji. Nietypowa sceneria w jakiej odbyła się sesja zdjęciowa podkreśla emocjonalny charakter całej kolekcji.

Strona internetowa: ewabednarska.com
Fanpage: fb.com/ewabednarska.fashion
Instagram: instagram.com/ewa.bednarska


photographer: Katarzyna Czerniak
model: Kasandra Zwal
MUA: Joanna Żurek
designer: Ewa Bednarska

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.