Dark Fashion / Dominika Witos
  • access_time

Dark Fashion / Dominika Witos


photographer: Dominika Witos | https://www.facebook.com/Dominika-Witos-photography-196600080492226/?ref=aymt_homepage_panel
model: Piotr Pawełek & Julka Zubek
make up: Anna Byrska | https://www.facebook.com/Beauty-Solutions-by-AnA-MakeUp-707376279396923/?pnref=lhc
designer: Monika Dębowska | https://www.facebook.com/debovska/?fref=tsNazywam się Dominika Witos, mam 17 lat, pochodzę z Polski i mieszkam w Bielsku-Białej. Fotografuję już od ponad 3 lat, moimi głównymi obiektami którym wykonuję zdjęcia są właśnie ludzie! Od zawsze lubiłam współpracować z innymi, w szczególności gdy możemy wspólnie połączyć swoje pasje i zainteresowania,  w to co robimy oraz ile serca wkładamy w naszą ciężką pracę, aby efekty były jak najlepsze.  Fotografia już od małego była jakąś częścią mojego życia,  od zawsze marzyłam wykonywać sesje zdjęciowe, nawiązywać nowe kontakty i rozwijać się dalej w tym co robię! Każdego dnia dążę do spełnienia swoich największych marzeń, właśnie związanych z fotografią , wykonując coraz to więcej sesji zdjęciowych jestem o krok do  przodu. Osoby z którymi  współpracuję pozwalają mi na realizacje swoich planów oraz dzięki nim mogę robić to co kocham najbardziej.  

Zdjęcia które głównie wykonuję są w klimatach fantasy, dlatego że uwielbiam kiedy moje prace ukazują jak najwięcej emocji, historii  oraz przykuwają uwagę. Najlepiej wykonane prace to te, które mają w sobie emocje! Nie tylko pozytywne ale i negatywne. Dzięki emocjom ukazanym na zdjęciu możemy wnieść wiele i przedstawić  uczucia o które nam chodziło, aby ukazać na fotografii. Od pewnego czasu zaczęłam również  wykonywać  sesje bardziej związane z modą, czego przykładem jest właśnie sesja, którą wykonaliśmy z ekipą!

Inspiracją tej sesji była  dzisiejsza moda wybiegowa , która jest bardzo specyficzna i oryginalna. Niecodzienne stylizacje wnoszą klimat do zdjęć.  W sesji wzięła udział modelka Julia Zubek oraz model Piotr Pawełek, którzy wykonali naprawdę kawał dobrej roboty za co bardzo im dziękuję. Byli zgraną parą w tej sesji!  Pozowali w stylizacjach od Moniki Dębowskiej, której projekty zawsze zaskakują. Chciałabym również podziękować za wspaniały makijaż Annie Byrskiej, która swoją wspaniałą kompozycją  ukazała piękno modela i modelki. Miejsce które wybraliśmy były to, stare budynki na terenie Bielska, które świetnie komponują się z całą stylizacją i pomysłem na sesje.

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.