WYBIERAJ POLSKIE MARKI.
  • access_time

WYBIERAJ POLSKIE MARKI.

Śmiało można powiedzieć, że polskie marki przeżywają renesans. Na światowych wybiegach coraz częściej można spotkać rodzimych projektantów, którzy bez problemu stają ramię w ramię z największymi. Na rynku istnieje wiele, rozpoznawalnych firm, które konkurują z największymi europejskimi markami. Z pewnością jesteśmy liderami w tworzeniu garniturów, obuwia, biżuterii czy wyrobów skórzanych. Zaskakujące jest to, że duży procent tych poważnych i silnych marek to rodzinne firmy oparte na prostych wartościach. Dzięki swojej autentyczności zdobywają, coraz większą grupę zwolenników.

Cotton Club
Obecnie w naszym kraju można także zauważyć tendencje do powstawania małych lokalnych marek modowych oraz niezależnych projektantów. Poczynania tych młodych, dobrze aspirujących ludzi obserwuje coraz więcej dziennikarzy i mediów ze świata mody. Nie boją się ekstrawagancji i eksperymentują ze stylem. Tworzą projekty ponadczasowe i niestandardowe. Są powiewem świeżości oraz alternatywną konkurencją dla globalnych sieciówek. Lokalne butiki także posiadają ogromny potencjał. Świetnie rozumieją współczesne trendy, nadając im unikalnej formy i niepowtarzalnego wizerunku.

Cosel
Kupując ubranie po okazyjnej cenie można zauważyć, że po dłuższym czasie nie nadaje się ono do użytku. Wynika to z niedbałości, złej gatunkowość oraz powierzchownego podejścia do klienta. Dokonując zakupu w sieciówkach ,trzeba mieć na uwadze, że niska cena nierówna się wysoka jakość. Polskich producentów charakteryzuje perfekcjonizm. Tworzą oni z naturalnych materiałów. Wełna, bawełna czy len jest często spotykany na metkach, a solidność wykonania sprawia, że kupiona rzecz zostanie z nami na lata.

Jelonek
Jak powszechnie wiadomo, kolebką polskiego włókiennictwa jest Łódź. W wielu przypadkach szwalnie te wykonują projekty dla zagranicznych marek. Świadczy to o głębokiej precyzji, kunszcie oraz doświadczeniu naszych fabryk. Producenci z Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Skandynawii decydują się na produkcję w Polsce. Nic więc dziwnego, że metka „made in Poland” jest bardziej pożądana niż ta z Chin. Dobra jakość wzbudza ciekawość i przede wszystkim szacunek.

Midori Feminine Fashion
Odzież i akcesoria skórzane w naszym kraju uznawane są za dobra premium, które celują w światowy format. Marki oferujące te dobra mają miano luksusowych i cieszą się nienaganną reputacją. Zwracają one uwagę na misterność rzemiosła oraz wyróżniają się bezbłędną drobiazgowością.

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.