Zostań Miss Wielkopolski 2021! Rusza nowa edycja największego konkursu piękności w województwie!
  • access_time

Zostań Miss Wielkopolski 2021! Rusza nowa edycja największego konkursu piękności w województwie!

Rusza kolejna edycja konkursu Miss Województwa Wielkopolskiego. Jest to największy konkurs piękności w województwie Wielkopolskim. Laureatki konkursu odniosły również sukces na arenie ogólnopolskiej dumnie reprezentując województwo Wielkopolskie.

Edycja 2021 zapowiada się po raz kolejny jako największe wydarzenie tego typu w naszym województwie. Organizatorzy posiadają już doświadczenie w organizacji wydarzenia w czasach pandemii i mają w planach przeprowadzenie kolejnych akcji charytatywnych i innych ciekawych projektów z udziałem nowych uczestniczek konkursu oraz laureatek z lat ubiegłych. Uczestniczki bedą miały też okazję poznać wiele ciekawych i inspirujących osób, przejść warsztaty i szkolenia, które będą mogły wykorzystać w życiu codziennym. Kandydatki po raz kolejny będą mogły współpracować z renomowanymi fotografami oraz osobami z branży modelingowej.

Zwieńczeniem edycji 2021 będzie gala finałowa, jednak jej termin będzie podany w późniejszym czasie w zależności od panującej sytuacji epidemiologicznej i obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

W nowej edycji konkursu nagrody przewidziane są dla wszystkich uczestniczek konkursu, a łączna suma nagród przekroczy ponad 50 tys zł. 

"Dwuznacznym stało się używanie słowa KORONA... Od ubiegłego roku nie będzie kojarzyć się ze zmaganiami o tytuł Miss, ale walką o to, co jest dla nas wszystkich najcenniejsze - ZDROWIE. W obecnym czasie wiele rzeczy i sytuacji uległo przewartościowaniu, dlatego chcemy przeprowadzić wiele warsztatów i szkoleń z naszymi uczestniczkami, które pomogą im żyć w obecnych czasach jakie nas spotkały i z każdej sytuacji wyciągać to co najlepsze." - dodają organizatorzy konkursu. 

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Aby wziąć udział w konkursie kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://misswielkopolski.pl, wysłać zgłoszenie bezpośrednio na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skontaktować się przez kanały social media konkursu (facebook lub instagram)

Kandydatka do tytułu Miss powinna spełniać warunki:

  • roczniki 1990-2007
  • stan cywilny - panna

Strony / social media konkursu

www: https://misswielkopolski.pl
instagram: https://www.instagram.com/misswielkopolski/
facebook: https://www.facebook.com/misswojwielkopolskiego

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.