Dostojewski za złotówkę? Czemu nie! Hendrix na winylu? Poproszę!
  • access_time

Dostojewski za złotówkę? Czemu nie! Hendrix na winylu? Poproszę!

19 lipca, w niedzielę, zapraszamy do Elektrowni Powiśle na Wielki Antykwariat. Po raz kolejny w jednym miejscu wystawi się kilkanaście antykwariatów książkowych i płytowych. Trudno znaleźć lepszą okazję do uzupełnienia kolekcji!

Wielki Antykwariat ma już 10 lat. Pierwszą edycję zorganizował Bartosz Mindewicz, autor audycji Stare Piosenki Nocą, w zlokalizowanym w praskiej kamienicy klubie Sen Pszczoły. Trochę wody w Wiśle upłynęło, a z kolejnych imprez setki osób wychodziły uśmiechnięte, obładowane kulturą. Wielki Antykwariat ewoluował, urósł, ciężar organizacji wziął na siebie Wojtek Kapełko, właściciel sklepu Płyty Gramofonowe. Jedno pozostaje bez zmian - ciepły, przyjazny i inspirujący klimat oraz ogromny wybór.

19 lipca na kilka godzin zamienimy Elektrownię w magiczne miejsce pełne starych książek i płyt winylowych. Antykwariaty, sklepy winylowe oraz prywatni wystawcy książkowo-płytowi rozstawią się ze swoimi skarbami. Jaki będzie tego efekt? Można kupić książki już od złotówki oraz uzupełnić swoją kolekcję winyli nie przecinając przy tym miasta wzdłuż i wszerz szukając okazji. Niezależnie od tego w jakim jest się wieku i jakie ma się zainteresowania - podczas Wielkiego Antykwariatu każdy znajdzie coś dla siebie!

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.