WARSAW FASHION DAY
  • access_time

WARSAW FASHION DAY

WARSAW FASHION DAY odbył się 16 stycznia Hotel Bellotto w Warszawie. W Warszawie to już czwarta edycja ale Fashion Day odbył sie także 3 razy w Krakowie i raz we Wrocławiu. Kolejny pokaz i kolejny sukces. W pięknym wnętrzu Hotelu Belotto zobaczyliśmy 10 pokazów polskich projektantów, występy artystyczne a przede wszystkim poznaliśmy Małych - Wielkich Wojowników - bohaterów tego wieczoru. To dla nich gwiazdy wystąpiły na wybiegu i dla nich powstała piosenka napisana przez Ryszarda Wolbacha, którą premierowo zaśpiewał wraz z liderem zespołu IRA  Arturem Gadowskim. Pomysłodawcami akcji Mali Wielcy Wojownicy są Barbara Szafraniec i Ryszard Wolbach. Dzieci wystąpiły wystylizowane na super bohaterów, a to za sprawa Martyny Bryk, Romany Kryściak i Marioli Turbiarz.

- Cieszymy sie ogromnie , że wyszło to tak pięknie i dziękuje z całego serca  wszystkim , którzy sie przyczynili do tego sukcesu. Mam wokół siebie mnóstwo wspaniałych ludzi na których mogę liczyć i dzięki temu nigdy nie brakuje energii do działania. To był cudowny wieczór, wzruszający i emocjonujący. Zakończyliśmy Warsaw Fashion Day i małymi krokami zabieramy sie do przygotowań na Cracow Fashion Day.

- Powiedziała nam organizatorka Mariola Turbiarz

Zobaczylismy pokazy mody: COSEL, Mariola Kardacz, Wioletta Podsiadlik, Karolina Tokarska, Marzena Chełmińska, Mariola Turbiarz, Piotr Janicki, Paweł Węgrzyn, Piotr Ciepal

A na wybiegu w roli modelek i modeli nasi wspaniali artyści :

Maja Hyży, Karolina Nolbrzak, Beata Tadla, Beata Chmielowska-Olech, Aleksandra Godlewska, Aleksandra Zienkiewicz, Ania Kubisz, Azkit Martyńska, Danuta Błażejczyk, Gosia Leitner, Kasia Ptasińska, Krystyna Mazurówna, Lidia Popiel, Magda Waligórska-Lisiecka, Marta Bryła, Marta Klubowicz, Patrycja Szczepanowska, Aleksandra Kutz, Adrian Furgalskii, Damian Lu Wenta, Dawid Rafał Czupryński, Paweł Stasiak, Adam Turbiarz, Włodek Matuszak, Patryk Ignaczak, Tomek Martyński.

Podczas pokazu miała miejsce także premiera piosenki napisanej przez Ryszarda Wolbacha dla dzieci, która wykonał z Arturem Gadowskim .

Oprócz pokazów mogliśmy posłuchać występów muzycznych młodych wokalistów - Darii Kowolik i Jerzego Gmurzyńskiego .

Wspaniałym doznaniem muzycznym był występ niesamowitego Mr Flow, który zaczarował publiczność swoją gra na trąbce. W lutym wyjdzie jego debiutancka płyta FLOW.

zdjęcia - Sebastian Wnęk / Wnękofoty

(1 głos)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.