ReneeTeam znowu w akcji!
  • access_time

ReneeTeam znowu w akcji!

Już po raz drugi marka Renee, wspiera Dom Samotnej Matki poprzez polepszenie warunków w placówce, do której trafiają kobiety po ciężkich przeżyciach i uczą się żyć na nowo. Również w nowej roli jaką jest bycie Mamą. W akcję niesienia pomocy włączeni są pracownicy firmy oraz znani influencerzy: SuperStyler, Kasia Wolska i Magdalena Swat.

Tym razem ekipa Renee postanowiła pomóc w Domu Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej w Łodzi. Wyremontują 4 pomieszczenia, mające szczególne znaczenia w procesie aklimatyzacji mam w nowej rzeczywistości pozbawionej przemocy. Są to 2 pokoje adaptacyjne do których trafiają mamy od razu po przyjęciu. Często zdarza się, że przychodzą „prosto z ulicy” i nie mają nawet niezbędnych rzeczy, aby zadomowić się w ośrodku. To w tych pomieszczeniach Kobiety mają możliwość wyciszyć się i uspokoić po ciężkich doświadczeniach.

Kolejnym pokojem jest pokój poradnictwa. To w nim otrzymują pomoc pracownika socjalnego i wsparcie podczas procesu usamodzielniania się. Ostatnim pomieszczeniem jest pokój terapeutyczny, w którym mamy przepracowują swoje traumatyczne przeżycia, aby móc stać się silniejszymi i w pełni akceptującymi siebie kobietami.

Obecnie pomieszczenia te przypominają bardziej biuro niż dom, dlatego ReneeTeam ma zamiar przemienić je w przytulne pokoje sprzyjające terapii. Ma na to niespełna 2 tygodnie. Prace ruszyły pełną parą.Poza poprawą warunków mieszkalny ekipa sprawiła przyjemność Mamom i przygotowała specjalny dzień pełen kobiecych atrakcji. Tego dnia odbyły się warsztaty podczas których Panie dowiedziały się jak dbać o skórę i wspólnie poddały się zabiegom pielęgnacyjnym. Ponad to podczas następnej wizyty Renee Teamu w Domu Samotnej Matki (który już niedługo!) wspólnie z Kasią Wolską nauczą się metod relaksacji poprzez ćwiczenia.

(1 głos)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.