Zamieszkaj w miasteczku festiwalowym podczas Instytut Festival 2019 Music & Art
  • access_time

Zamieszkaj w miasteczku festiwalowym podczas Instytut Festival 2019 Music & Art

Po pierwszej edycji festiwalu Organizatorzy postanowili stworzyć prawdziwe miasteczko festiwalowe, które skupi w jednym miejscu wszystkich uczestników i w którym będzie można zatopić się w atmosferze festiwalowej i pozostać tam przez cały czas trwania wydarzenia. W tym roku ten plan został zrealizowany w całkowicie nowatorskim wydaniu- dla wszystkich uczestników przygotowano zupełnie nową przestrzeń, z której będzie można korzystać zarówno w ciągu dnia jak i nocy. Będzie to rozbudowana strefa gastronomiczna, sceny muzyczne grające muzykę non stop, wystawy i instalacje artystyczne, ale przede wszystkim miejsce w którym będzie można odpocząć, zintegrować się i chłonąć niezwykłą atmosferę Instytut Festival 2019 Music & Art w samym sercu wydarzenia. Podczas nadchodzącej edycji przestrzeń biwakowa zostaje poszerzona o kwatery w murach Garnizonu Modlin!

Kwatery i miejsca na polu biwakowym są bezpłatne i dostępne jedynie dla osób, które zakupiły karnet dwudniowy przez autoryzowane bileterie. Do dyspozycji są kwatery od dwuosobowych po ośmioosobowe, a także duże przestrzenie wspólne. Uczestnicy mogą się łączyć w grupy, a po weryfikacji zostanie przydzielona im odpowiednia kwatera. Wszystkim uczestnikom mieszkającym na polu biwakowym i w kwaterach w Garnizonie przysługuje cała infrastruktura sanitarna znajdująca się na polu biwakowym (toalety i odpłatne prysznice). Należy pamiętać, że zabytkowy budynek rządzi się własnymi prawami- nie ma przyłącza elektrycznego dlatego przygotujcie baterie, akumulatory i powerbanki. Kwaterowanie w Garnizonie oraz na polu biwakowym trwać będzie od 8:00 do 20:00 w piątek 21 czerwca 2019, ale tylko dla uczestników, którzy się wcześniej zarejestrują.                                                                          

W tym roku uczestnicy Instytut Festival 2019 Music & Art mają do dyspozycji całe skrzydło Garnizonu Modlin. Budynek posiada wiele różnorodnych pokoi, od kameralnych dwuosobowych po ogromne, mogące pomieścić całą sekcję wojskową. Kwatery można dowolnie kształtować, urządzać, malować i dekorować, a na pierwszych uczestników będą czekały przed wejściem przygotowane wcześniej palety i skrzynki, które będzie można wykorzystać w kwaterach wedle uznania; do swoich kwater możecie przywieźć wszystko co uważacie za potrzebne oprócz przedmiotów zabronionych, wymienionych w regulaminie pola namiotowego. Mury Garnizonu są niezwykle grube, dlatego znajdzie się miejsce dla tych, którzy chcą doświadczać festiwalu w pełni ale i tych, którzy będą szukali odpoczynku po nocnych szaleństwach.

Miasteczko festiwalowe będzie centrum  wypoczynkowym i artystycznym, w którym uczestnicy będą mogli spędzić  cały czas trwania wydarzenia i aktywnie  doświadczać energii i ducha Instytut Festival 2019 Music & Art.

Instytut Festival 2019 Music & Art.

21-22.06.2019

Garnizon Modlin

Oficjalne wydarzenie:

https://www.facebook.com/events/1388826801253671/

Więcej informacji:
https://www.technoinstytut.pl/
https://www.facebook.com/technoinstytut
https://www.instagram.com/instytut.techno
https://soundcloud.com/instytuttechno
https://www.youtube.com/instytut

(1 głos)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.