Agata Chrośniak reprezentantką kraju na Miss Eco International!
  • access_time

Agata Chrośniak reprezentantką kraju na Miss Eco International!

Już 13. marca rozpoczyna się zgrupowanie konkursu Miss Eco International w Egipcie. Tegoroczną reprezentantką kraju jest Agata Chrośniak, która w ostatniej edycji konkursu Wielkopolska Miss zdobyła tytuł II Wicemiss.

Agata na co dzień mieszka w Białe Błota (woj. Kujawsko-Pomorskie), jednak dzięki udziałowi w konkursie w Wielkopolsce została wytypowana na delegatkę naszego kraju.

Przygotowania do konkursu już są na finiszu. Agata jeszcze w tym tygodniu ma ostatnie przymiarki sukni wieczorowych przygotowanych przez salon ByKatie z Kalisza.

Podczas konkursu Agata będzie musiała również zaprezentować strój ECO przygotowanych z materiałów z odzysku. W tym roku za przygotowanie stroju odpowiada DOKA czyli Dorota Chojnacka. Strój wykonany jest z rajstop z odzysku, głównie zdobytych od koleżanek i znajomych Pani Doroty. Wyprane i pocięte na sznurek rajstopy zostały zaplecione techniką makramy. Wiązanie supełków są takie by powstałą dekoracyjna tkanina. Jako dodatek dekoracyjny dołączone są plastikowe słomki w kolorach kojarzonych z Egiptem. Ze względu na zasady konkursu strój ECO swoją pierwszą prezentacje musi mieć podczas konkursu, więc na tą chwilę nie możemy zdradzić jego wyglądu.

MISS ECO INTERNATIONAL to konkurs piękności, którego celem jest uświadomienie tematu ECO, promowanie ekoturystyki na całym świecie, promowanie zasady porozumienia oraz jak możemy ocalić naszą planetę w sposób ekologiczny. Konkurs organizowany jest od 2015 roku jako prestiżowe międzynarodowe wydarzenie, gromadzące przedstawicielki z całego świata.

Gala finałowa konkursu obędzie się 29 marca w Kairze (EGIPT).

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.