WIOSENNE TRENDY W INTIMISSIMI!
  • access_time

WIOSENNE TRENDY W INTIMISSIMI!

W sezonie wiosennym Intimissimi prezentuje kalejdoskop wrażeń w świeżych kolorach i wyrafinowanym stylu charakteryzującym nową kolekcję. Zestawy bielizny prezentują swoją wielowymiarową naturę od najdzikszych, w perfekcyjnym połączeniu trendów, po najżywsze, tętniące jasnymi kolorami. Ta podróż do kobiecego wszechświata odbywa się dzięki subtelnej bieliźnie, piżamom i płóciennym szlafrokom w kwieciste wzory lub paski, aż po młodzieńcze, uniwersalne koszulki i spodenki. Idealne połączenie dla kobiet o eklektycznym i niezależnym stylu.

DZIKI OGRÓD
Style i materiały, które łączone są tu razem, nigdy nie były aż tak modne. Kontrasty natomiast tworzą porządek wśród chaosu. Koronki, makrama, jedwabie i nadruki pojawiają się w eleganckich zestawieniach, a motywy zwierzęce znów są gwiazdami sezonu. Ich niewątpliwa dzika zuchwałość została ponownie zinterpretowana w romantycznym, kwiatowym wydaniu dzięki delikatnym różowym różom.

BOTANIKA
Intimissimi otworzyło drzwi do swojego sekretnego ogrodu, odsłaniając esencję kobiecości. Niuanse są szeptane w pastelowych tonach, aby pozwolić na miękkie i delikatne odrodzenie wiosny. Starożytny, ceniony ogród uwidacznia się w zdobieniach i nadrukach. Biała koronka body kontrastuje z motywami kwiatowymi i trójwymiarowymi detalami, które dzięki efektowi listowia wyglądają na ożywione. Tiulowe i drobne wykończenia uosabiają kunszt i jakość marki.

MATKA ZIEMIA
Tę linię kształtują starożytneinspiracje, charakteryzujące się ciepłymi i otulającymibarwami W powietrzu unosi się autentyczna esencja, która prowadzi niczym ścieżka światła. Poprzez jasne, przenikliwe zachody słońca i zielone doliny Intimissimi zamyka oczy i wyobraża sobie latynoamerykańskie krajobrazy odzwierciedlające ubrania z nowej kolekcji. Odzież i bielizna nocna koncentrują się na zawsze modnymlnie, a nadruki w jodełkę i koronki tańczą z frędzlami.

LATYNOSKIE RYTMY
Energiczna dusza i pasja płynąca w jej żyłach: latynoska linia Vibes została zainspirowana jasnymi barwami tych odległych terenów, aby ożywić odzież tą dynamiczną energią. Z natychmiastowym efektem te wielokolorowe looki nabierają świeżości w swoich geometrycznych wzorach i tropikalnych połączeniach. Odniesienia do egzotycznych kwiatów pokazane są przez motywy w żywych tonacjach. Charakteryzująca kobiety z Ameryki Łacińskiej zmysłowość podkreślona jest w przezroczystościach, koronkach i figlarnyche ażurowyche detalache. Nawet biel ma swoją rolę do odegrania, akcentując letnią lekkość haftów.

 

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.