Battle of the Stylist 2019 – czyli moda inspirowana stolicami mody.
  • access_time

Battle of the Stylist 2019 – czyli moda inspirowana stolicami mody.

Bitwa Stylistów organizowana we współpracy sklepu internetowego Answear i magazynu Elle to odzwierciedlenie wiary w młode talenty i próba urzeczywistnienia ich marzeń o karierze w branży fashion. Głównym celem przyświecającym akcji było umożliwienie kreatywnym, ambitnym osobom wkroczenia w świat mody i realizacji swojej największej pasji. Mimo że konkurs się już zakończył, to wciąż możemy poczuć klimat czwartej edycji akcji, wybierając produkty z limitowanej kolekcji marki Answear, dedykowanej tegorocznej Bitwie Stylistów.

Zadanie konkursowe, które czekało na uczestników, polegało na stworzeniu stylizacji nawiązującej do wybranej stolicy mody - ale to nie wszystko! Warunkiem było również wykorzystanie ubrań i dodatków z limitowanej kolekcji Battle of the Stylists 2019. Nowojorski smart casual, paryski szyk, ekstrawagancja i luksus płynące z Mediolanu, a może mieszanka stylów takich jak vintage czy grunge z prostą formą rodem z Londynu? Wybierając wśród tej niespotykanej oferty, każda kobieta może wprowadzić do swojej garderoby cząstkę inspirowaną najznamienitszymi trendami ze stolic mody.

Wśród kolekcji znajdziemy zarówno proste fasony takie jak: klasyczną, błękitną marynarkę o prostym kroju, białą koszulę o nieszablonowej formie wykończoną ozdobnymi detalami, koszulowe sukienki o długości midi, podkreślające figurę dzięki pasiastym wzorom i zaznaczenie talii poprzez przepasania jej materiałowym paskiem. Z drugiej strony znajdziemy wariacje na punkcie formy i barwy, na przykład spodnie z rozszerzanymi nogawkami w kolorze złocistego beżu, maxi sukienkę z rozcięciem i asymetrycznym dekoltem czy też subtelne body wykończone zakładanym dekoltem. 

Tegoroczna edycja Bitwy Stylistów rozgrywała się aż w 6 krajach i dostarczyła niezwykłych emocji. W Polsce finałowe stylizacje odzwierciedlały najgorętsze wiosenne trendy, emanując wręcz świeżym spojrzeniem nowoodkrytych w konkursie stylistów. Wszyscy uczestnicy dali z siebie naprawdę wszystko, a jury stanęło przed niełatwym wyborem. Ostatecznie spośród 15. finalistów wyłoniono 3 laureatów: Agnieszka Łoza, Anita Szymczak i Ewa Michalik.

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.