TRENDY NA SEZON JESIEŃ/ZIMA 2018/2019
  • access_time

TRENDY NA SEZON JESIEŃ/ZIMA 2018/2019

Zmysłowa i romantyczna kobieta, która rozkwita podczas podróży do egzotycznych zakątków i w zaczarowanym lesie. Taka właśnie jest kobieta Intimissimi w sezonie Jesień/Zima 2018/2019. Wsłuchaj się we współczesna baśń, która obejmuje najnowsze trendy sezonu, opowiedzianą przez Intimissimi poprzez bogatą, wyróżniającą się i charyzmatyczną kolekcję.

WINTER BOUQUET – kolekcja nawiązuje do kwitnących w lesie kwiatów w żywych kolorach na tle ciemniejszych odcieni. Główną rolę gra połączony z koronką welur ukazany w zimowych kolorach, takich jak ciemna zieleń i śliwka.

ANIMAL PRINT – zwierzęce printy w połączeniu z czarną koronką i czerwonymi różami dają delikatny, ale i wyrazisty efekt. Inspirowane zwierzętami lasu printy na zwiewnych tkaninach przypominają między innymi tatuaże.

COSMIC UNIVERSE – rozświetlone gwiazdami niebo oświetla budzącą się do życia naturę. Kolekcja inspirowana kosmosem i gwiazdami przedstawiona została w postaci cekinów, znaków zodiaku i błyszczących minerałów, oświetlając w ten sposób ciemniejsze odcienie produktów.

SENSUAL DARKNESS – noc pobudza czarujące stworzenia okryte delikatną i uwodzicielską koronką. Tematem przewodnim jest zmysłowość ukazana dzięki dodatkowym paseczkom i kobiecym groszkom, nierzadko w połączeniu z welurem.

CHRISTMAS – wraz z pierwszymi mrozami las wypełnia się kryształkami lodu i aromatem świąt Bożego Narodzenia. Zróżnicowane odcienie czerwieni tworzą rzucającą się w oczy kolekcję, a welurowe i koronkowe zdobienia idealnie współgra z ciepłą, świąteczną atmosferą. Przeważającej czerwieni towarzyszy również czarna koronka, która w połączeniu z lureksowymi zdobieniami tworzy niezapomnianą stylizację.

 

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.