Gwiazdy pokochały te ubranka
  • access_time

Gwiazdy pokochały te ubranka


Babyboom wśród polskich gwiazd trwa. Wiele z nich jest już rodzicami małych dzieci – Natalia Siwiec, Rafał Mroczek, Marcin Mroczek, Agnieszka Sienkiewicz, Ania Wendzikowska, Beata Sadowska, a ostatnio Kinga Korta. Co jeszcze łączy te osoby oprócz tego, że są znane i niedawno powitali na świecie swoje potomstwo? Otóż wszystkie z nich pokochały ciuszki od Dear Eco.

Każda z gwiazd, która zostaje świeżo upieczonym rodzicem dba o wizerunek swojego dziecka. Na Instagramie prześcigają się w dodawaniu zdjęć ich dzieci w prześlicznych ubrankach, designerskich wózkach, w otoczeniu pięknych pokoików i wspaniałych zabawek. Ale nie tylko o styl swoich dzieci dbają znani polscy rodzice. Oprócz tego zależy im, jak każdemu rodzicowi na tym, aby ich dzieci były zdrowe i wypielęgnowane.

Widać to na przykładzie takich gwiazd jak Natalia Siwiec, Rafał Mroczek, Marcin Mroczek, Agnieszka Sienkiewicz, Ania Wedzikowska, Beata Sadowska, czy np. Kinga Korta. Każda z tych znanych osób wyposażyła szafę swojego dziecka nie tylko w niezwykle gustowne, ale również najlepsze gatunkowe ubranka marki Dear Eco. Te ciuszki wykonane są z najlepszej jakości bawełny organicznej PIMA, która jest hodowana na naturalnych uprawach, bez dodatku pestycydów, ani jakichkolwiek innych szkodliwych substancji, w Peru. Dzięki temu ciuszki są bezpieczne nawet dla skóry najbardziej wymagającego małego alergika. Poza tym ubranka te są niezwykle delikatne i miłe w dotyku oraz ozdobione pięknym stylowym printem również wykonywanym naturalnymi, antyalergicznymi farbami.
Linki do postów gwiazd z Instagrama ze zdjęciami ich dzieci w ubrankach Dear Eco:

Kinga Korta
Świeżo upieczona mama hollywood prezentuje gustowną paczkę od Dear Eco.

Natalia Siwiec
Mała Mia pięknie prezentuje się w dziewczęcym body Dear Eco.

Agnieszka Sienkiewicz
Agnieszka Sienkiewicz nie tylko nabyła ciuszki dla swojego dziecka, ale również sama uzupełniła swój look o torbę z charakterystycznym jelonkiem .

Anna Wendzikowska
Pierwsza córeczka prezenterki – Kornelia, posiadała sporą ilość ubranek Dear Eco. Bodziak, kocyk i pajacyk z tej linii to jak twierdzi Anna jedne z ulubionych ciuszków jej dziecka. Czy dla kolejnego maleństwa, które jest już w drodze, gwiazda również wybierze te same ubranka?

Rafał Mroczek
Jednak najbardziej wiernym fanem marki okazuje się Rafał Mroczek. Jego córeczka nie tylko była ubierana w ubranka z bawełny organicznej, ale również posiadała matę i śpiworek z Reluganu od Dear Eco – czyli naturalnie wyprawianych skór owczych, mega zdrowych dla dziecka, bo regulujących jego naturalną temperaturę i chroniących przed przegrzaniem w ciepłe, a przed wyziębieniem w zimne dni.

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.