PRINTY - WIOSENNA REAKTYWACJA
  • access_time

PRINTY - WIOSENNA REAKTYWACJA

Wiosna to czas na zabawę kolorem, ale również eksperymentowanie z ciekawą grafiką. Wzory w sezonie wiosennym wybijają się zdecydowanie na pierwszy plan.

 

Wiosna po raz kolejny należy do dobrze znanych i lubianych printów. Na ulicach prym wiodą ponadczasowe paski, stylowe grochy, romantyczne kwiaty, elegancka krata oraz ubrania z nadrukami w postaci elementów zaczerpniętych z natury. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego motywu, spróbuj odzwierciedlić osobowość w tym, co nosisz. Printy są bardziej interesujące niż tradycyjna paleta kolorów; aktualnie dominują desenie kwiatowe oraz tradycyjne wzory w jasnych, żywych barwach, zatem wybieraj kolor, teksturę, odpowiednie dodatki i ruszaj na podbój miasta - na pewno będziesz zauważona!

Jeśli szukasz inspiracji do swoich codziennych kompozycji na wiosnę, koniecznie miej pod ręką także ubrania z graficznymi printami. Ten trend bezapelacyjnie króluje również na zagranicznych wybiegach. W tym sezonie postaw na proste linie i pastelową kolorystykę.

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.