TEZENIS KOCHA FESTIWALE
  • access_time

TEZENIS KOCHA FESTIWALE

Festiwale muzyczne to czas, kiedy najbardziej znane Influencerki prezentują najnowsze trendy i najgorętsze looki. To również idealna okazja, aby Tezenis kontynuował swoją przygodę ze światem muzyki. W końcu to marka, która już od kilku sezonów sprawia, że festiwalowa moda jest must-have każdej z nas. Tego lata będą królowały żakardowe hafty, koronki macramé i wielokolorowe perły.  Nie może też zabraknąć tropikalnych i kwiatowych nadruków.

Od Kalifornii, przez Hiszpanię i Portugalię aż po Belgię – w taką podróż tego lata wyruszą dziewczyny Tezenis.

Przystanek 1: Coachella. Jeden z największych i najbardziej znanych festiwali. Dress code bazuje na boho-chic, a line-up uwzględnia Beyoncé, Eminema oraz The Weekend.Jak co roku, nie może na nim zabraknąć Maffashion! Obserwuj tę Teznis Young między 13 a 15 kwietnia, a na pewno zainspiruje Cię do stworzenia niejednej gorącej, letniej stylizacji.

Krok 2: Ruszamy w podróż przez Atlantyk aż do niepowtarzalnej Barcelony. Sonar to święto muzyki elektronicznej, którego oficjalnym sponsorem już po raz drugi jest Tezenis. Między 14 a 16 czerwca znajdziesz tam dedykowany stand marki oraz Tezenis Young z całego świata.

Na tym nie koniec naszej przygody.Kolejny przystanek to Portugalia i Nos Alive, mekka fanów indie i alternatywnego rocka. Po raz pierwszy również tutaj pojawi się dedykowany stand Tezenis (27-29 lipca), a dla uczczenia tej wyjątkowej współpracy – powstanie specjalna kolekcja.
Nie zabraknie Tezenis Young i szczególnych gości, którzy zaproponują, jak można ją nosić!

Ostatni, ale nie mniej ekscytujący: Tomorrowland. 27 do 29 lipca to odmienny stan umysłu, w którym zakończymy festiwalowy sezon.I Ty dziel się swoimi muzycznymi doświadczeniami w social mediach i razem stwórzmy niesamowity, internetowy pamiętnik z tych niezapomnianych wakacji!

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.