Respect Your Shoes! Streetwear godny szacunku w lookbooku od Sizeer - Magazyn MAGMA - lifestyling
Respect Your Shoes! Streetwear godny szacunku w lookbooku od Sizeer
  • access_time

Respect Your Shoes! Streetwear godny szacunku w lookbooku od Sizeer

Sizeer co sezon przypomina, że to, w czym chodzisz, zasługuje na szacunek. Tym razem, naciskając spust migawki, multibrand utrwalił topowe modele sneakerów i streetwearu, prezentując lookbook pod hasłem „Respect your shoes”.

W szklanych odbiciach betonowej przestrzeni, gdzie każdy krok odbija się echem, a metalowe konstrukcje dzielą rzeczywistość na drobne fragmenty – Sizeer uchwycił perspektywę futurystycznej metropolii, która już dawno stała się teraźniejszością. Dziś ulice miast są wybiegami mody, po których naturalnie poruszają się ludzie tacy jak my. Nike, adidas originals, Timberland, Reebok, Puma, Vans, Asics, New Balance, Helly Hansen, Lacoste, New Era i wiele innych, to plejada gwiazd streetwearu, która przejęła zacną rolę kreatorów stylu. Uszanuj to i niech staną się częścią Twojej historii! #RespectYourShoes  

Wśród nowości przygotowanych na jesienno-zimowy sezon znajdują się produkty dostępne wyłącznie w salonach Sizeer, a także światowe premiery od topowych marek. Kicksy, trainery, wsuwki i inne sneakery, uzupełnia wybór bootsów oraz propozycje odzieży, a wśród niej wygodne lifestyle’owe bombery, joggery, flayersy i legginsy, zarówno dla niej, jak dla niego.

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.