Poznaj skuteczne sposoby wypełniania zmarszczek – zabiegi medycyny estetycznej
  • access_time

Poznaj skuteczne sposoby wypełniania zmarszczek – zabiegi medycyny estetycznej

Wraz z biegiem czasu nasze skóra traci dawny blask oraz jędrność. Na naszej twarzy pojawiają się zmarszczki, czyli nic innego jak wgłębienia oraz deformacje skóry. Zaobserwować można je już u osób po 25 roku życia i są to głównie zmarszczki mimiczne. Natomiast osoby starsze cierpią na coraz mniejszą ilość kwasu hialuronowego w swojej skórze, który między innymi odpowiada za elastyczność naszej skóry. Aby przeciwstawić się naturalnym procesom starzenia coraz więcej kobiet, jak i też mężczyzn decyduje się na różnego rodzaju zabiegi odmładzające. Jednym z takich zabiegów jest redukcja zmarszczek, dzięki któremu możemy spodziewać się zdrowszego oraz młodszego wyglądu nawet o 20 lat. Nic więc dziwnego, że do zabiegów medycyny estetycznej przekonuje się coraz większa ilość osób.

Kwas hialuronowy

Ten wszystkim znany dodatek do kremów odmładzających jest używany nie bez powodu. Wypełnianie zmarszczek Szczecin z kwasem hialuronowym to najczęściej wykonywany zabieg na wygładzenie skóry. Jest to naturalny kwas, który występuje w dużych ilościach w skórze, w mazi stawowej czy też w płynach ustrojowych. Między innymi, że jest on bardzo przyjazny dla organizmu jest całkowicie bezpieczny, który nie wywołuje reakcji alergicznych. Jego cudowne działanie jest związane z jego zdolnością do wiązania wody. Ta sól sodowa zapewnia nawilżenie skóry, gładkość oraz jej sprężystość. Niestety z wiekiem kwas hialuronowy traci swoją objętość i zostaje naturalnie rozłożony oraz usunięty z organizmu. W jego miejsce nie pojawia się nowa substancja, co powoduje zapadniecie się skóry w otrzymane wgłębienie.

Aby pozbyć się nieestetycznych wgłębień na naszej twarzy, kwas hialuronowy podawany jest w formie zastrzyku o określonej objętości. Pacjent podczas wypełniania zmarszczek Szczecin nie jest narażony na powikłania, z tego względu, że jest to kwas przyjazny organizmowi człowieka. Efekty są natychmiastowe, przez co już po pierwszym wstrzyknięciu jesteśmy wstanie zobaczyć znaczną zmianę na skórze.

Kwas polimlekowy

Jest to związek chemiczny, który podobnie jak kwas hialuronowy naturalnie występuje w organizmie. Kwas polimlekowy silnie stymuluje do odbudowy tkanek, a w nich kolagen oraz włókna. Jest on głęboko wstrzykiwany w najgłębsze struktury skóry. Jest on polecany dla osób, które nie oczekują natychmiastowego efektu. Przez to być może jest on mniej znany na rynku, lecz posiada on jedną wielką zaletę. Efekt, który otrzymać można po wprowadzeniu kwasu polimlekowego jest znacznie dłuższy od hialuronowego.

Więcej o wypełnianiu zmarszczek w Szczecinie przeczytasz na stronie http://esteticon.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/kwas-hialuronowy-wypelnianie-zmarszczek/

 

 

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.